Косметологія розвивається шаленими темпами. Мільйони спеціальних процедур та засобів з’являються щодня, але одним з найдієвіших способів повернути собі молодість можна вважати плазмоліфтинг. Адже наш організм містить стільки активних мікроелементів, що ми можемо «самі себе лікувати».

Процедуру проводить фахівець, котрий використовує венозну кров пацієнта та виділяє з неї тромбоцити. Саме вони сприяють активній регенерації шкіри. Згодом здійснюються ін’єкції плазми у проблемні ділянки обличчя, шиї, волосяного покриву та інших частин тіла.

Результати вражають завжди, адже шкіра активно відновлюється, зникають мімічні зморшки, змінюється колір шкіри та її еластичність. У лікувальних цілях процедуру використовують з метою усунення рубців, вугрових висипань, лупи та випадіння волосся.

Тривалість плазмоліфтингу зазвичай не перевищує години. А після проведеного курсу процедур шкіра омолоджується та набуває здорового, свіжого та дбайливо доглянутого вигляду. Кількість процедур плазмоліфтингу визначає косметолог. А перед процедурою обов’язково здійснюють аналіз крові.

Важливо усвідомлювати, що відвідування косметолога є невід’ємною складовою правильного та фахового догляду за своєю шкірою. Варто спробувати хоча б одну процедуру плазмоліфтингу, щоб зрозуміти, які можливості має наша плазма і як може змінитись шкіра лиш за годину!