Чистка обличчя

Чистка обличчя – це глибоке очищення шкіри за допомогою механічних та апаратних методів.

У центрі Idermic для кожного випадку підбирають індивідуальне поєднання таких методів, враховуючи тип, стан і особливості шкіри, характер проблем. Це дозволяє досягнути оптимальних результатів чистки обличчя – зменшити пори і глибоко очистити їх від бруду і шкірного сала, усунути запалення і попередити вугровий висип, поліпшити і вирівняти колір шкіри.

Ультразвукова чистка обличчя – це один із найбільш ефективних та інноваційних різновидів пілінгу, тобто процедура, що сприяє інтенсивному, але комфортному позбавленню шкірного покриву від ороговілих частинок, зумовлює звуження пор, їх очищення.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ?
Перш за все, комплексна чистка обличчя дозволяє попередити вугровий висип, а за його наявності – усунути вугри ефективно і безпечно. Самостійне видавлювання вугрів загрожує розвитком бурхливого запалення з утворенням грубих рубців – постакне. Тому  якщо ви страждаєте від акне або маєте схильність до вугрів, ваша шкіра сальна чи жирна, ви зауважуєте гіперфункцію сальних залоз, то регулярна чистка шкіри вам просто необхідна.

У багатьох випадках механічні та апаратні методи комплексної чистки обличчя доповнюють застосуванням лікувальної косметики для омолодження шкіри, поліпшення обмінних процесів і уповільнення старіння.

Механічна чистка T-зони

320 грн

Механічна чистка спини

530 грн

Комбінована чистка обличчя

450 грн

Чистка обличчя (Holy Land)

500 грн

Ультразвукова чистка обличчя

320 грн

Механічна чистка T-зони

320 грн

Механічна чистка спини

530 грн

Чистка обличчя (Holy Land)

500 грн

Комбінована чистка обличчя

450 грн

Ультразвукова чистка обличчя

320 грн

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *