Професійний догляд Zein Obagi

ZO® SKIN HEALTH BY ZEIN OBAGI (США) – програми догляду за шкірою, які поєднують у собі терапевтичні та естетичні методи. Косметика саме цього бренду є найефективнішим методом боротьби з акне.

ZO®Skin Heаlth заснована в 2010 році всесвітньо відомим американським лікарем-дерматологом, вченим і доктором медицини Зейном Обаджі. Понад 35 років Зейн Обаджі присвятив вивченню шкіри, розробці основних принципів догляду та створенню ідеального комплексу засобів, що забезпечують лікування та активний догляд за шкірою.

Унікальний і ефективний підхід доктора Обаджі – це вплив безпосередньо на шкіру на клітинному рівні, активізуючи, стимулюючи і посилюючи власні функції.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ШКІРИ ВІД ЛІКАРЯ ЗЕЙН ОБАДЖІ

Усі препарати ZO Skin Heаlth допомагають клітинам шкіри  виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші «речовини молодості», а не додають їх ззовні, залишаючи на поверхні. Як результат –  природні процеси регенерації у шкірі максимально активуються та працюють на відновлення. Здорова і сильна шкіра ніби сама зупиняє вікові зміни, зберігаючи молодість і красу. І це не чудеса, а професійний догляд!

СПЕКТР ПРОБЛЕМ, ЯКІ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЄ ZO®SKIN HEALTH: старіння, пігментні плями, проблемна шкіра, акне, жирна та пориста шкіра, рубці пост-акне.

Терапія акне + індивідуальний підбір системи лікування акне.

900 грн

Стимулюючий пілінг

950 грн

Ультра Гідратація

1110 грн

Терапія акне + індивідуальний підбір системи лікування акне.

900 грн

Стимулюючий пілінг

950 грн

Ультра Гідратація

1100 грн

Галерея

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *