Чиста та здорова шкіра – найкращий аксесуар для кожної жінки. Однак через вплив зовнішніх факторів, особливостей харчування та ритму життя нам дуже складно підтримувати обличчя в ідеальному стані. Зараз існує незліченна кількість косметологічних процедур та засобів для домашнього догляду, але найбільшою популярністю завжди користувалася професійна чистка обличчя.

Згадайте свій перший візит до косметолога, лікарняний кабінет та, звісно ж, чистку обличчя. Раніше ця процедура завжди проходила за однаковим сценарієм та була «рятівним колом» для всіх типів шкіри. На щастя, все змінилось: лікарняний кабінет перетворився на затишний салон, а кількість видів чистки неймовірно збільшилась.

Основними зараз є: механічна, ультразвукова та комбінована чистки. Механічну косметолог здійснює безпосередньо руками або ложечкою Уно. Обличчя піддається впливу спеціальних засобів, завдяки яким усувають більшість проблем шкіри. Ця чистка чудово підходить людям із жирною та комбінованою шкірою, така процедура вирішує проблему значних дефектів на шкірі.

Ультразвукову чистку здійснюють за допомогою впливу ультразвукових хвиль. Обличчя стає гладеньким, зморшки – менш помітними, а омертвілі частинки шкіри зникають безслідно. Дуже лагідно та дбайливо діє на шкіру, тому таку процедуру також радять поєднувати з механічною читкою, особливо за наявності проблемних зон. Поєднання ультразвукової та механічної процедур називають комбінованою чисткою. Такий професійний “мікс” чудово очищає шкіру та не пошкоджує її.

Частоту здійснення процедури зазвичай обирає фахівець, застосовуючи індивідуальний підхід, адже тип вашої шкіри визначає особливості чистки. Красуням із жирною шкірою варто відвідувати косметолога двічі на місяць, однак обов’язково прислуховуючись до консультацій косметолога. А для клієнток з нормальною та сухою шкірою радимо робити чистку раз на місяць-півтора. Цей термін є оптимальним і достатнім для відновлення шкіри.

Будьте прекрасними та турбуйтесь про себе. І пам’ятайте, що здорова шкіра – це і є природна краса.