Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Антицилюлітний масаж у Львові
Догляд за тілом

Антицелюлітний масаж у Львові

Антицелюлітний масаж у Львові - Про послугу

З приходом літа усі жінки чимскоріше поспішають до масажиста на антицелюлітний масаж, щоб у сезон морських відпусток мати можливість красуватися гарним підтягнутим тілом. А й справді, навіть не зважаючи на швидкі темпи розвитку естетичної косметології тіла, масаж не втратив своєї актуальності та нічим не поступається апаратним технологіям.

Антицелюлітний масаж у Львові - Ціни

Антицелюлітний масаж всього тіла (стегна, сідниці, живіт, боки) - 60 хв. 600 грн
Антицелюлітний масаж (стегна, сідниці + перед) - 40 хв. 450 грн
Антицелюлітний масаж (стегна, сідниці) - 30 хв. 350 грн
Антицелюлітний масаж (живіт, боки) - 30 хв. 250 грн
Антицелюлітний масаж (стегна, сідниці, живіт) - 35 хв. 450 грн
Записатись на процедуру

Що таке антицелюлітний масаж?

Антицелюлітний масаж — це безпечна і надзвичайно ефективна процедура, яка допомагає покращити лімфовідтік, розігнати застійні процеси в тканинах, покращити тонус і еластичність шкіри і, звичайно, позбутись надокучливої апельсинової кірочки.

Масаж бамбуковими паличками

Переваги антицелюлітного масажу:

 • точне пропрацювання проблемних ділянок: кваліфікований масажист не лише бачить, але й відчуває під руками проблемні місця. Завдяки розумінню структури шкіри кожного клієнта масажист цілеспрямовано впливає на целюлітні відкладення;
 • швидкий результат – всього за 3-5 сеансів Ви помітите позитивну динаміку – “апельсинова кірочка” стане менш помітною, покращиться вигляд і стан шкіри, зменшаться набряки;
 • сеанси антицелюлітного масажу відвідують не лише з метою боротьби з целюлітом, але й для поліпшення стану свого здоров’я. Поєднавши антицелюлітний масаж з правильним харчуванням, дозованими фізичними навантаженнями Ви зможете за короткий час позбутись зайвих кілограмів;
 • гарний стан шкіри: антицелюлітний масаж забезпечить Вам пружну, підтягнуту шкіру, мануальна стимуляція покращить нормальний кровообіг та лімфовідтік, а отже і здоровий колір шкіри.

Ми проводимо сеанси антицелюлітних масажів наступними методами:

Медовий масаж

 Ще з давніх часів відомі цілющі властивості меду – він живить шкіру корисними мікроелементами, виводить шлаки, добре очищає шкіру. Сама процедура медового масажу навряд чи може вважатися приємною, оскільки після нанесення меду масажист спочатку робить легкі поплескуючі рухи, а далі переходить до активних “плесків”, таким чином шкіра розігрівається, клієнт може навіть відчувати неприємні пощипування.

Наприкінці процедури жовта медова маса перетворюється в білий наліт, який змивається теплою водою, опісля наноситься зволожувальний крем. Таким чином, за один сеанс медового масажу Ви отримуєте не лише виражений антицелюлітний ефект, а й гладеньку м’яку шкіру завдяки пілінгуючим властивостям меду.

Вакуумний масаж 

Вакуумний масаж у Львові

Він походить з Тибету, де раніше він використовувався для лікування різних захворювань. Проте сьогодні ефективність постановки банок доведена та у сфері корекції фігури. Суть вакуумного масажу полягає в створенні перепадів тиску за допомогою банок, в результаті посилюється кровотік у цій ділянці, що, своєю чергою, стимулює оновлення клітин і виведення жирових відкладень. Перед постановкою банок обов’язково проводиться розігрівальний ручний масаж. Вакуумний масаж здійснюється строго знизу доверху, при цьому оминають ділянки під колінами, зона паху і внутрішню частину стегон. Під час масажу Вам необхідно розслабитись, аби зняти напругу зі всіх м’язів. Після процедури можуть залишатись колоподібні синці від банок – їх не варто боятись.

Комбінований антицелюлітний масаж

Антицилюлітний масаж у Львові

 Такий вид масажу особливо полюбився нашим клієнтам, оскільки поєднує одразу декілька видів масажу – ручний масаж, масаж бамбуковими паличками та віничком, масаж джгутиком. Завдяки такій поєднаній дії стимулюється ліполіз, синтез колагену – шкіра омолоджується, підтягується, стає пружною, зникають характерні целюлітні горбики, вирівнюється рельєф.

Комплексна програма "Стоп Целюліт"

 

Заповнюйте форму нижче, щоб дізнатися більше інформації про програму “Стоп Целюліт”, та її вартість.

Записатись на консультацію щодо програми "Стоп Целюліт"

Залиште номер телефону, ми перетелефонуємо Вам якомога швидше!


Який вид антицелюлітного масажу обрати?

Антицелюлітний масаж

На жаль, не усім підходять конкретні види антицелюлітного масажу – при алергічних реакціях не можна проводити медовий масаж, захворювання крові та варикозно розширені вени є протипоказом до проведення вакуумного масажу. Також враховується стадія целюліту та больовий поріг клієнта. Індивідуальний план сеансів антицелюлітного масажу складається після очної консультації.

Скільки сеансів антицелюлітного масажу необхідно для досягнення видимих результатів?

Для довготривалого ефекту ми рекомендуємо курс із 10-15 масажів з інтервалом в 1 день.

Яких результатів Ви досягнете після повного курсу антицелюлітних масажів:

 • покращиться капілярний кровообіг, обмін речовин;
 • активуються процеси живлення клітин;
 • пришвидшиться процес виведення продуктів обміну з міжклітинного простору;
 • виведеться надлишкова рідина з організму, зникнуть набряки;
 • зникне м’язова біль;
 • очистяться пори;
 • покращиться структура і тонус шкіри;
 • зміцниться загальний імунітет.

Не чекайте пляжного сезону, аби розпочати курс антицелюлітного масажу. Будьте стрункою цілий рік, завітавши у косметологічну студію IDERMIC. Наші масажисти забезпечать Вам струнку фігуру, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта і головне – довготривалий і дивовижний результат.

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.