Цей документ, від імені ФОП Лабінець Вікторію Михайлівну , ЄДРПОУ 3657900685, тел. +380986758023, надалі “Продавець”, є публічною офертою до користувачів, зареєстрованих в мобільному додатку “IDERMIC” і є пацієнтами центру “IDERMIC”, надалі “Покупець”, про укладання договору купівлі-продажу товару дистанційним способом.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Замовлення Покупцем товарів, представлених в мобільному додатку “IDERMIC”, може бути зроблено лише зареєстрованими користувачами, які є пацієнтами центру “IDERMIC”.

1.2. Прийняття та оформлення замовлень відбувається через мобільний додаток “IDERMIC”.

1.3. Ця оферта може бути змінена Продавцем без попереднього повідомлення, нова редакція оферти набирає чинності з моменту її розміщення в мобільному додатку “IDERMIC”, якщо інше не передбачено новою редакцією оферти.

2. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

2.1. Продавець не несе відповідальності за збої у роботі мобільного додатку “IDERMIC”, якщо вони виникли не з його вини.

2.2. Продавець не несе відповідальності за неправильне використання Покупцем товарів, куплених в мобільному додатку “IDERMIC”.

3. ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОПЛАТА

3.1. Покупець має право замовити будь-який товар, представлений в мобільному додатку “IDERMIC”.

3.2. Кожне замовлення обробляється Продавцем впродовж 24 годин з моменту його оформлення.

3.3 ​​Оплата замовленого товару здійснюється через систему електронних платежів, доступну в мобільному додатку “IDERMIC”, за допомогою банківської картки. При цьому забезпечується повна конфіденційність та захист даних Покупця, дані картки не зберігаються і не передаються третім особам.

3.1.3. Після оплати замовлення Продавець надає Покупцю електронну інформацію, що підтверджує оплату та укладання договору купівлі-продажу.

4. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

4.1. Покупець має право відмовитися від придбаного товару протягом 14 днів з дня купівлі, за винятком товарів належної якості, які не можуть бути повернуті або обмінені на аналогічний товар інших розмірів, форм, габаритів, стилю, кольору або комплектації.

4.2. Згідно із законодавством України, не підлягають поверненню товари для профілактики та лікування захворювань у домашніх умовах (санітарні та гігієнічні товари), а також товари з персональної гігієни.

4.3. При поверненні товару Покупець компенсує Продавцю витрати, пов’язані з доставкою товару Покупцю.

5. ДОСТАВКА ТОВАРУ

5.1. Доставка товарів здійснюється на вибір Покупця сервісом “Нова пошта” або самовивозом.

6.ВИЙНЯТКОВІ ПРАВА

6.1. Вся інформація та матеріали, представлені в мобільному додатку “IDERMIC”, захищені авторським правом. Несанкціоноване копіювання, розповсюдження або використання цієї інформації може призвести до цивільної та кримінальної відповідальності.

6.2. Продавець залишає за собою право відмовити в продажу товарів без пояснення причин.