Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Лазерне шліфування шкіри CO2RE
Косметологія обличчя

Лазерне шліфування шкіри CO2RE

Лазерне шліфування шкіри CO2RE - Про послугу

CO2RE компанії Candela Medical (США – Ізраїль) – це фракційний лазер, що ефективно впливає на поверхневий, середній і глибокий шари шкіри, виконує традиційну корекцію дефектів і CO2 шліфування шкіри за допомогою лазерних променів.

Таке втручання стимулює процес регенерації та сприяє формуванню нових здорових клітин.

Це ідеальний спосіб омолодження шкіри обличчя, шиї та грудей, розгладження зморшок і нерівностей шкіри, а також можливість повернути рівномірний і сяючий колір обличчя та пружність шкіри.

Лазерне шліфування шкіри CO2RE Лазерне шліфування шкіри CO2RE

Лазерне шліфування шкіри CO2RE - Ціни

Шліфування СО2 обличчя 6 500 грн
Шліфування СО2 шия 3 000 грн
Шліфування СО2 обличчя + шия 8 000 грн
Шліфування СО2 обличчя + шия + декольте 10 000 грн
Шліфування СО2 кисті рук 3 000 грн
Шліфування СО2 очі 5 000 грн
Шліфування СО2 рубці. Ціна за кв., см. 280 грн
Шліфування СО2 стрії (живіт). 4 500 грн
Шліфування СО2 сідниці 4 500 грн
Шліфування СО2 стегна 4500-6000 грн
Записатись на процедуру

Про апарат CO2RE компанії Candela Medical

Головна відмінність CO2RE (Candela) від подібних лазерів – це максимально короткий імпульс. Чим він коротший, тим тканини менше перегріваються і тим вища ефективність процедури.

Фракційний промінь з довжиною хвилі 10600 nm, що подається за допомогою шарнірного кронштейна, проникає на необхідну глибину із заданою енергією, яка контролюється двовимірним сканером.

Глибина впливу стрімко змінюється без перерв на перемикання. Вбудований цифровий сканер швидкої дії оснащений системою спостереження (DSIS).

Режими роботи

 • CO2 RE Light – чинить вплив на верхній шар епідермісу. Програма використовується для усунення незначних нерівностей верхнього шару шкіри, розгладження зморшок, зменшення розширених пор;
 • CO2 RE Mid – на цьому етапі фракційний промінь забезпечує коагуляцію (згортання) тканин між дермою та епідермісом; програма передбачена для корекції найбільш видимих змін шкіри, наприклад для регенерації пошкоджених середніх шарів шкіри, корекції рубців постакне, розгладження яскраво виражених зморшок довкола очей, на чолі, шиї, щоках або біля губ, ділянці декольте (лазерне шліфування);
 • CO2 RE Deep – глибока фракційна абляція, відповідно коагуляція тканин відбувається в глибоких шарах; програма розрахована на пацієнтів зі старіючою, дряблою шкірою, яскраво вираженими зморшками, а також глибокими рубцями постакне, рубцями від опіків чи хірургічних втручань, при наявності стрій. Під час процедури лазерний промінь досягає найглибших шарів шкіри, активуючи виробництво нового колагену;
 • CO2RE fusion – унікальна методика, в якій поєднуються інтенсивність і глибина впливу. Застосовується при необхідності одночасно впливати як на поверхневі, так і на глибокі шари шкіри.
Записатись на процедуру

Відео роботи апарату CO2RE (Candela)

Фото проміжного етапу лікування

divider

Шліфування розтяжок після пологів на животі - фото "до" та "після".

Розтяжки (стрії) – неприємний косметичний дефект на шкірі, що має вигляд вузьких хвилеподібних смуг, які локалізуються в ділянках, що найбільше піддаються розтягненню (живіт, стегна, сідниці, груди). Виникнення розтяжок зумовлене різким збільшенням маси тіла та гормональними змінами.

Профілактичні заходи, такі як зволоження спеціальними лосьйонами та підтримуючі бандажі не завжди ефективні. На щастя, з післяпологовими розтяжками ефективно бореться наш апарат CO2RE. Завдяки лазерному шліфуванню всього за 3-5 процедур з інтервалом в 1 місяць Ви зможете назавжди позбутись свіжих стрій, а також помітно зменшити застарілі розтяжки.

divider

Записатись на консультацію

Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо


Скільки процедур необхідно провести, щоб побачити результат?

У більшості випадків однієї процедури вистачає для загального омолодження шкіри, ліквідації пігментації, корекції невеликих шкірних дефектів. Якщо боремося з глибокими зморшками, стріями, рубцями, то необхідно від 3 до 5 процедур, однак все залежить від стану шкіри, вираженості проблеми та визначається індивідуально лікарем-дерматокосметологом.

divider

Показання та протипоказання

Показання:

 • Вікові зміни, фотостаріння;

 • Зморшки, “гусячі лапки” довкола очей;

 • Дряблість шкіри обличчя, шиї та декольте;

 • Рубці постакне, розширені пори;

 • Стрії;

 • Гіперпігментація.

ПротиПоказання:

 • Гострі інфекційні захворювання шкіри;

 • Запальні елементи на шкірі;

 • Онкозахворювання;

 • Цукровий діабет;

 • Вагітність і лактація;

 • Відвідування солярію.

Записатись на процедуру

Як виглядатиме шкіра після процедури?

Лазерне шліфування обличчя

Одразу після процедури і протягом ще декількох годин після може виникнути відчуття незначного поколювання і стягнутості, як при сонячному опіку. Через кілька днів запускається процес регенерації шкіри та відбувається лущення, так само як це відбувається під час пілінгу.

Цей природний процес може тривати від 7 до 10 днів. Після процедури лікар проконсультує Вас стосовно догляду за шкірою після процедури. Слід пам’ятати про обов’язкове використання сонцезахисних з SPF 30 і вище.

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.