Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Цифрова дерматоскопія у Львові
Догляд за тілом

Цифрова дерматоскопія Foto Finder у Львові

Цифрова дерматоскопія Foto Finder у Львові - Про послугу

Під час діагностики багатьох дерматологічних захворювань лікарем використовуються різні інструменти. Інколи достатньо лише зовнішнього огляду спеціаліста, але при певних підозрах на важкі захворювання лікар – дерматолог використовує лупу, дерматоскоп, трихоскоп. На сьогодні сучасний метод діагностики певних захворювань шкіри дає можливість оцінювати зміни дерми чи шкірних утворень в динаміці. Сюди відносять цифрову діагностику новоутворень шкіри.

Цифрова дерматоскопія Foto Finder у Львові - Ціни

Цифрова дерматоскопія FotoFinder (1 новоутвір) 500 грн
Цифрова дерматоскопія FotoFinder (2-5 новоутворів) 800 грн
Цифрова дерматоскопія FotoFinder (більше 5 новоутворів) 1 000 грн
Консультація цифрова Fotofinder дерматокосметолога 500 грн
Записатись на процедуру

Цифрова дерматоскопія – це сучасний метод спостереження за новоутвореннями шкіри та  їх зміни в динаміці. При цифровій діагностиці шкіри можна попередити таку важку патологію, як рак шкіри чи інші важкі захворювання. Метод базується на введенні в базу фотоінформації про всі утвори на дермі. При здатності великого збільшення апарату у 20-140 раз, можна спостерігати за розмірами новоутворення, кольором, краями. Фіксація їх при першому візиті дозволяє побачити прогресування процесу в часі вже при повторному візиті, адже дані кожного пацієнта зберігаються та обробляються.

Коли потрібно проводити цифрову дерматоскопію?

Цифрова дерматоскопія – унікальний метод, який проводиться усім, хто бажає слідкувати за здоров‘ям своєї шкіри. 

  • Важливу увагу цьому методу діагностики слід звернути людям, які мають світлу шкіру та велику кількість родимок і пігментних плям. Сканування родимок проводиться по всьому тілу, включаючи долоні та стопи, міжпальцеві проміжки. Тобто це максимально інформативний метод діагностики. 
  • Також цифрова дерматоскопія важлива тим людям, які у сімейному анамнезі мали рак шкіри. 
  • Опіки та значні зміни родимок, постійне їх травмування також є показом до цифрового картування шкіри. 

Як проходить процедура?

Процедура цифрової дерматоскопії є максимально безпечним методом. Безпосередньо перед початком сканування лікар оглядає зовнішні покриви, а вже під час процедури пацієнт повинен зняти одяг до білизни та слухати рекомендації лікаря, щодо правильної постановки тіла для якісного сканування. Важливим в такому випадку є максимальна довіра до лікаря для комфортної співпраці. Датчик допомагає ефективно оглянути та зафіксувати всі ділянки шкіри, які цікавлять під час діагностики та передати інформацію на екран монітора.

Після фотокартування пацієнт отримує результат та обговорює з лікарем подальші рекомендації. Фотокартування зберігається у клініці аж до наступного візиту.

Цифрова дерматоскопія

Чим вигідна процедура цифрової дерматоскопії?

У цифровій дерматоскопії є ряд великих переваг, у порівнянні зі звичайною дерматоскопією. Максимальна здатність збільшення новоутворень допомагає покращити діагностичні дані. Одночасне сканування родимок на всьому тілі, яке дає можливість порівнювати зміни родимок одна відносно іншої, їх розміри та колір. Зберігання результату, що допомагає лікарю порівнювати результати кожного візиту. Це значно допомагає у профілактиці раку шкіри та інших важких патологій. Адже завжди легше запобігати захворюванню, аніж боротись з його наслідками.

Яким обладнанням ми проводимо процедуру?

Процедура цифрової дерматоскопії проводиться сучасним апаратом Foto Finder. Абсолютно безпечне та максимально інформативне обладнання зІ здатністю до аналізу мінімальних змін на шкірі. Немає протипоказань та ускладнень. Швидкість та безболісність процесу під час діагностики також характерне для Foto Finder.

Апарат Foto Finder

Профілактика онкологічних захворювань шкіри.

На сьогодні меланома шкіри – це не рідкісне захворювання. Нехтування засобами з сонцезахисними властивостями, сімейний анамнез з наявністю онкологічного захворювання, стрес та інші фактори мають великий вплив на появу та прогресування онкологічних захворювань шкіри. Тому профілактика таких проблем повинна займати не останнє місце у житті. Для запобігання онкологічних захворювань шкіри потрібно дотримуватись певних рекомендацій, а саме:

  • Періодичний огляд зовнішніх покривів шкіри, особливо особам, які мають світлу шкіру, пігментацію, велику кількість родимок;
  • постійне використання сонцезахисних засобів;
  • правильне, раціональне, вітамінізоване харчування;
  • мінімізація часу перебування під сонячними променями;
  • закритий одяг з якісних тканин для прикриття ділянок тіла, що піддаються впливу сонця; а також зручний одяг для уникнення травмування новоутворень шкіри;
  • кожних 6 місяців огляд у дерматолога.

Більше ніж 95% випадків ранньої діагностики меланоми шкіри мають позитивні результати лікування. Про це потрібно пам‘ятати.

Переваги цифрової діагностики шкіри в IDERMIC.

Переваги цифрової діагностики шкіри в IDERMIC.

У центрі IDERMIC процедура цифрового сканування шкіри виконується в комфортних умовах розуміючими лікарями – спеціалістами, які не лише лікують, але й вчасно діагностують початкові прояви захворювань завдяки Foto Finder. Тому все, що залишається вам – це спокійно довірити вашу шкіру професіоналам та сумлінно виконувати всі рекомендації лікаря для попередження чи лікування захворювань шкіри.

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.