Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Масаж обличчя у Львові
Догляд за тілом

Масаж обличчя у Львові

Масаж обличчя у Львові - Про послугу

В час, коли сфера дерматокосметології активно розвивається і особливо популярними стають апаратні процедури, ефективність мануального масажу як і колись, залишається беззаперечною. Адже обов’язок дерматокосметологів полягає не лише у тому, щоб зберегти і примножувати Вашу красу, але й покращити фізичний і психоемоційний стан Вашого здоров’я.  

 Недарма масаж обличчя вважається пасивною гімнастикою, оскільки з його допомогою ми можемо розслабити м’язи, які активно беруть участь у нашій міміці, а також привести у тонус ті м’язи, які працюють менш активно, але формують каркас обличчя. Результатом курсу масажу стане підтягнутий овал обличчя, розгладяться зморшки, покращиться тонус шкіри. А чудовим побічним ефектом масажу буде  благоприємний вплив на психоемоційну сферу– гарний настрій, повноцінний сон.

Масаж обличчя у Львові - Ціни

Класичний масаж обличчя(обличчя, шия, декольте) 400 грн
Пластифікуючий масаж обличчя 300 грн
Лімфодренуючий моделюючий масаж 350 грн
Записатись на процедуру

Класичний масаж обличчя ( + шия і декольте):

Масаж обличчя у Львові

Виконується шляхом чергування основних класичних масажних рухів : погладжування, розтирання, вібрація, розминання, поплескування. Здійснюється на основі спеціального крему, підібраного під тип шкіри пацієнта. Під час процедури завдяки стимуляції кровообігу шкіра насичується киснем, що, в свою чергу сприяє посиленню обмінних і регенеративних процесів; також шкіра очищається від зроговілих клітин епідермісу й надлишку себуму. 

Курси процедури класичного масажу обличчя, шиї і декольте забезпечать Вам довготривалий свіжий і здоровий вигляд, бажаний овал обличчя, попередять процеси старіння, зменшать набряки і зморшки, а також зменшать спазм шиї, покращать лімфовідтік та  подарують гарний настрій і самопочуття.

 

Пластифікуючий масаж обличчя:

Вважається одним з методів безопераційної підтяжки обличчя завдяки особливостям техніки проведення процедури. Основне завдання пластіфикуючого масажу– комплексний вплив на шкірний покрив, м’язи, підшкірно-жирову клітковину обличчя для забезпечення активного метаболізму. Ритмічні, інтенсивні, але разом з тим плавні і безболісні рухи масажиста направлені виключно по масажних лініях та включають наступні техніки: вібрація, натискання, рекомендовано пацієнтам від 25 років для профілактики та боротьби з пердчеасним старінням, зморшками. Курс з 10-12 процедур дозволяє досягти вираженого ліфтинг-ефекту і суттєво уповільнити процес природного старіння. Надалі рекомендуємо 2-3 сеанси на місяць для підтримання ефекту. фіксація, пощипування, вплив на біологічно активні точки. 

Масаж обличчя у Львові

Лімфодренуючий моделюючий масаж обличчя:

Масаж обличчя у Львові

 Виконується з метою нормалізації циркуляції лімфи в тканинах. Даний вид масажу показаний при дряблості і набряках шкіри, зниженні тонусу, при наявності темних кіл під очима, зморшках. 

  Цей масаж чинить ліфтинг-ефект, коригує овал обличчя, повертає пружність шкіри, покращує крово- і лімфообіг, звільняє    клітини від токсинів і продуктів метаболізму.

  Лімфодренуючий моделюючий масаж необхідно пройти курсом з 10-15 процедур для отримання якнайкращого результату.

Записатись на процедуру

Техніка проведення лімфодренажного моделюючого масажу обличчя:

 • Погладжування: починають з лобної ділянки, далі від кутиків очей до скроней, перехід на лінію від носа до скроней, далі – від середини підборіддя до мочки вуха, перехід з обличчя на шию, плечі і передпліччя, далі в зворотному порядку в початкову позицію (передпліччя, плечі, шия, підборіддя, чоло).
 • Натискання повинні бути помірні, але достатні для того аби “витиснути” зайву рідину з судин. По вищеперерахованих лініях проводять натискуючі рухи, в зворотному напрямку – погладжування.
 • Розминання потилиці і волосистої частини голови.

Записатись на консультацію

Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо


Показання та протипоказання

Показання:

 • Підтримання тонусу і здорового вигляду обличчя, шиї, декольте

 • Корекція овалу обличчя

 • Тьмяний колір обличчя;

 • Нормалізація роботи сальних і потових залоз;

 • Поява зморшок;

 • Жирові відкладення в ділянці підборіддя;

 • Набряки обличчя

ПротиПоказання:

 • Ураження лицевого нерва;

 • Підвищена чутливість;

 • Порушення цілісності шкірних покривів – садна, подряпини;

 • Герпетична інфекція в активній стадії;

 • Гнійничкові захворювання шкіри;

 • Хронічні дерматози;

 • Онкологічні захворювання;

 • Захворювання ЛОР-органів

 • Гіпертонічна хвороба.

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.