Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Вакуумна чистка обличчя HydraFacial
Косметологія обличчя

Вакуумна чистка обличчя HydraFacial

Вакуумна чистка обличчя HydraFacial - Про послугу

Шкірі людини кожного дня необхідно якісне очищення. Для цього використовують засоби для вмивання по типу шкіри, які допомагають позбутись залишків макіяжу, бруду, себуму, при цьому не порушуючи мікробіом шкіри. Проте, інколи бувають забруднення, з якими засобу для вмивання важко впоратись.

В такому випадку необхідно використовувати чистку обличчя. Існує декілька видів чисток шкіри: механічна, ультразвукова, вакуумна, комбінована. В залежності від вихідного стану шкіри та показів лікар-косметолог визначає яку саме чистку необхідно провести в індивідуальних випадках. Однією з популярних чисток обличчя є вакуумна чистка обличчя HydraFacial.

Вакуумна чистка обличчя HydraFacial - Ціни

Hydrofacial обличчя
Базовий протокол ексфоліації Hydrofacial. 1 300 грн
Глибока ексфоліація Hydrafacial (базовий протокол + пілінг). 1 600 грн
Червона доріжка Hydrafacial. 2 000 грн
Hydrafacial perk догляд за шкірою навколо очей (+ сироватка у домашній догляд). 1 500 грн
Hydrafacial perk зволоження та догляд за шкірою губ (+ сироватка у домашній догляд) 1 500 грн
Hydrofacial тіло
Зона декольте  1500 грн
Зона спини 2 500 грн
Зона рук 1 500 грн
Зона ніг 2 000 грн
Записатись на процедуру

Що таке вакуумна чистка обличчя HydraFacial?

Чистка обличчя HydraFacial – це перш за все безпечний метод гігієни шкіри, який виконується апаратом, що схвалений FDA. Тому хвилювання щодо технічної сторони цієї процедури є зайвими.

Апаратна чистка обличчя HydraFacial виконується на різних типах шкіри та справляється з багатьма проблемами дерми, починаючи від чорних цяток аж до тьмяного кольору шкіри.

Варто відзначити велику перевагу чистки апаратом HydraFacial серед інших в атравматичності та безпечному впливі на шкіру. При цій чистці не пошкоджується шкірний покрив, а навпаки, завдяки різним можливостям апарату виконується багатосторонній позитивний вплив на дерму. 

 

Cюди входить безпосередньо поверхнева та глибока чистка обличчя, а також алмазна мікродермабразія, і на завершення безін‘єкційна мезотерапія. В сукупності це все має миттєвий вплив на зовнішній покрив та ефект помітний вже після першої процедури HydraFacial.

 

Покази до процедури HydraFacial.

До кожної окремо чистки обличчя є свої покази та протипокази. Тому і чистка на апараті HydraFacial не стала виключенням. До показів процедури відносять:

  • чорні цятки на обличчі;
  • тьмяний колір шкірного покриву;
  • зменшення пружності шкіри;
  • дегідратована шкіра;
  • окремі незапальні пустули;

Внаслідок спеціального розчину, який подається під тиском з одноразових насадок закупорені пори на обличчі легше видаляють свій вміст, при цьому не травмуючи клітини шкіри. А безін‘єкційна мезотерапія допомагає зберегти насиченість шкіри вологою та попередити передчасне старіння.

 

Протипокази до процедури HydraFacial.

Також для вакуумної чистки обличчя апаратом HydraFacial існує ряд протипоказів, які варто дізнатись на консультації. Сюди відносять:

  • дерматологічні захворювання шкіри чи їх загострення (псоріаз, атопічний дерматит тощо);
  • вугрова хвороба у пізніх стадіях;
  • епілепсія в анамнезі;
  • гострі респіраторні захворювання чи загострення хронічних хвороб;
  • опіки різної етіології;

Отже, слід спочатку вилікувати основні захворювання шкіри, а лише після цього впливати на естетичну складову здоров’я дерми. З цим вас проконсультує лікар-косметолог, який допоможе визначити перші кроки до ідеального стану зовнішнього покриву.

 

Як відбувається процедура вакуумної чистки обличчя HydraFacial?

Для початку лікар-косметолог повинен оцінити стан вашої шкіри та вирішити, яка саме чистка вам необхідна. Кількість процедур та з якою періодичністю необхідно їх проводити.

Далі, вже безпосередньо під час чистки обличчя HydraFacial першим етапом є очищення шкіри засобом для вмивання спеціально підібраним по типу шкіри. Одноразовими насадками виконується вакуумна чистка обличчя.

Завдяки тиску, який є основою вакуумної чистки обличчя, відбувається процес витягування забруднення, чорних цяток, навіть тих, які глибоко осіли в порах, покращується циркуляція крові у дермі, що допомагає з транспортом поживних речовин у шари дерми.

Після чистки обличчя лікар-косметолог за потребами вашої шкіри комбінує інший догляд, до прикладу безін’єкційну мезотерапію, накладання поживної маски. Після процедури вакуумної чистки обличчя HydraFacial шкіра набуває свіжого вигляду, без травматичних пошкоджень, у порівнянні з механічною чисткою обличчя. 

Чому вакуумна чистка найкращий варіант?

На сьогодні сучасні методи косметології у роботі з якістю шкіри базуються на максимально делікатних та ефективних методах впливу на шкіру з метою покращення її зовнішнього стану та підтримки здорового вигляду. Тому лікарі-косметологи у своїй практиці більше надають перевагу атравматичним та не менш ефективним методам чистки обличчя.

До такої та відноситься вакуумна чистка обличчя HydraFacial, тому що окрім чистої та зволоженої шкіри ви отримуєте приємні відчуття під час процедури, відсутність подразненого та з мікротравмами обличчя, а додаткові варіанти роботи зі шкірою, які можна виконати апаратом HydraFacial, а саме: мікродермабразія та безін‘єкційна мезотерапія дають можливість за одну процедуру зробити максимально позитивний вплив на шкіру.

Найпопулярніші запитання

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.