Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Цифрова трихоскопія Foto Finder
Трихологія

Цифрова трихоскопія Foto Finder

Цифрова трихоскопія Foto Finder - Про послугу

Сучасна медицина не стоїть на одному місці. Постійний розвиток та нові методи діагностики покращують результативність діагностичного процесу, тим самим полегшують встановлення діагнозу, визначення причини захворювання та диференційної діагностики, зменшуючи при цьому час та сили пацієнта.

До нових методів діагностики відноситься і цифрова трихоскопія FotoFinder. Прицільна діагностика волосистої частини голови є важливою для ряду різних дерматологічних захворювань. А з цифровою трихоскопією FotoFinder це стало ще легше.

Цифрова трихоскопія Foto Finder - Ціни

Процедура цифрової трихоскопії 800 грн
Записатись на процедуру

Що таке трихоскопія?

Трихоскопія – це метод діагностики шкіри волосистої частини голови та волосся завдяки трихоскопу або дерматоскопу. Дозволяє бачити на великому збільшенні наявність різних ознак патологій шкіри голови чи волосся, порівнювати з часом динаміку захворювання, бачити прогрес чи, навпаки, погіршення стану.

Трихоскопія – це досить базовий метод, проте інформативний та безпечний, немає протипоказань. Своєю чергою, трихограма дозволяє бачити зміну в часі волосяних фолікулів, кількість волосся на певній ділянці площини, різні типи волосся (щетинкове, пушкове, довге), їх стан на момент обстеження, ріст.

Чому важливо робити фототрихографію (фототрихограму)?

Фототрихографія досить інформативний метод діагностики росту волосся. При значному випадінні волосся, алопеціях та інших захворюваннях шкіри голови фототрихограма дає можливість оцінити в часовому діапазоні як змінюються фази росту волосся, чи дійсно допомагає терапія, чи видно значні зміни до і після терапії на різних ділянках росту волосся на голові.

Завдяки методу фототрихографії можна добре простежити та проконтролювати лікування, вчасно замінити його для подальшого кращого ефекту.

Все це відбувається під контролем лікаря-трихолога. Всі особисті дані зберігаються в цифровому варіанті, що дає змогу особисто вам побачити зміни, які відбуваються під час лікування.

Важливо робити фототрихографію тим людям, які розчарувались у попередніх спробах лікування волосся, щоб зрозуміти в чому причина і чому немає ефекту з відліком певного часу.

Фототрихографія – це унікальна сучасна методика динамічного спостереження та контролю за здоров‘ям та профілактикою захворювань вашого волосся.

Кому потрібно робити трихоскопію?

Оскільки трихоскопія вважається абсолютно безпечним неінвазивним методом діагностики стану волосся, то його можна робити усім охочим як для профілактики, так і тим, кого тривожать певні зміни зі станом покриву голови.

Особливу увагу на трихоскопію слід звернути пацієнтам з такими суб‘єктивними відчуттями:

  • Якщо значно випадає волосся у кількості, що приблизно більша, ніж 50-100 волосин за добу.
  • Якщо тривожить сухість чи свербіж шкіри голови, лупа;
  • ламкість, сухість волосся;
  • відчуття, що волосся не росте;
  • тьмяність, ослаблення волосяного покриву на голові;
  • значне різке випадання волосся з певних ділянок голови;

Якщо у вас є певні ознаки з вище перечислених необхідно звернутись до лікаря-трихолога для якісної оцінки стану вашого волосся.

Найдосконаліша трихоскопія на апараті FotoFinder.

Трихоскопія на апараті FotoFinder вважається найдосконалішою, тому що пацієнт отримує два результати трихоскопії. Один від лікаря-трихолога, який безпосередньо проводить процедуру, а інший – від лікаря лабораторії TrichoLAB, що допомагає ще раз підтвердити діагноз та правильність призначеного лікування.

трихоскопія на апараті FotoFinder

Як відбувається процедура

 

Лікар-трихолог робить фотознімки, які відправляються в базу даних, до якої мають доступ лікарі лабораторії TrichoLAB. Вони роблять свою оцінку стосовно стану вашого волосся та волосистої шкіри голови на різних ділянках, фазу росту волосся, індивідуальні параметри інтенсивності росту, кількість фолікулів та інше, дають свою діагностичну оцінку та відправляють результат лікарю, який вас лікує. Все просто, а головне – дуже інформативно та швидко.

Вам не потрібно перейматись за правильність постановки діагнозу та лікування, а залишається лише довіритись вашому лікарю-трихологу.

Значною перевагою трихоскопії Fotofinder є точність та максимальна інформативність стосовно вашого випадку індивідуально, безпечність за діагностичний і терапевтичний процеси, економія вашого часу і можливість швидко приступити до лікування захворювання без часу очікування результатів.

Що ви отримаєте в результаті?

Отже, завдяки трихоскопії Fotofinder можна отримати якісний та точний результат стосовно проблеми волосся, яка вас турбує.

Гарантія відсутності ускладнень від діагностичної процедури трихоскопії та можливість проведення її усім охочим без протипоказань.

Цифровий звіт з фото Ваших результатів в особистому кабінетів Idermic.

Записатись на процедуру
idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.