fbpx

Будь ласка оберніть ваш екран

 • Понеділок - Субота 10:00 - 19:00

  Неділя Вихідний

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Консультація Трихолога
Трихологія

Консультація Трихолога

Консультація Трихолога - Про послугу

Трихологія, відносно сучасна наука, один з напрямків медичної косметології, яка займається вивченням морфології та фізіології волосся, активно впроваджує нові методи діагностики та лікування волосся і волосистої частини голови.

В косметологічній клініці IDERMIC ми розробили комплекс діагностичних та лікувальних заходів для пацієнтів із захворюваннями волосся та шкіри голови, а також ефективні заходи профілактики, аби Ви були задоволені здоров’ям і блиском Ваших локонів.

Консультація Трихолога - Ціни

Вартість консультації трихолога у Львові
Первинна консультація 500 грн
Повторна консультація 300 грн
Мезотерапія та біоревіталізація волосистої частини голови:
Мезококтейль Hairmax 950 грн
Filorga NCTF (1.5 ml) 1 250 грн
Filorga NCTF HA (1,5 ml) 1 800 грн
Rejuran I 3 000 грн
Записатись на процедуру

Коли варто звернутись за консультацією до трихолога?

Майже кожен житель мегаполісу незадоволений станом свого волосся і шкіри голови. Ненормований розпорядок дня, неналагоджене харчування, численні стреси та негативний вплив довкілля, а також імунні та гормональні фактори – усе це чинить згубний вплив на стан нашого організму і, зокрема, на волосся та шкіру голови.

Консультація Трихолога

Серед найпоширеніших проблем, з якими бореться сучасна трихологія можна відокремити:

 • надмірна сухість/жирність шкіри голови;
 • тьмяність, ламкість волосся;
 • свербіж, лущення шкіри голови;
 • себорея;
 • неможливість відростити бажану довжину волосся;
 • випадіння волосся;
 • часткова/повна/вогнищева алопеція (облисіння).

Консультація Трихолога

Як проходить консультація трихолога?

Правильний діагноз – це основа успішного лікування та профілактики. Саме тому на першому етапі прийому в лікаря-трихолога проводиться детальний збір анамнезу, що включає таку інформацію:

 • захворювання внутрішніх органів;
 • спадкові хвороби;
 • стресові ситуації;
 • гормональні порушення.
Записатись на процедуру

Які часті причини захворювання волосся?

Часто трапляється, що захворювання волосся – не є наслідком безпосереднього пошкодження, інколи причиною є регулярні експерименти з дієтами, гормональний дисбаланс і т.д. Тоді вирішити дану проблему виключно симптоматичним лікуванням буде недостатньо. В таких випадках лікар-трихолог скеровує на консультацію до лікаря-ендокринолога, гінеколога, інших вузьких фахівців.

Зібравши анамнез та скарги у пацієнта, лікар-трихолог проводить загальний огляд волосся та волосистої частини голови.

Третій етап передбачає проведення трихографії. Даний метод діагностики проводиться за допомогою трихоскана з функцією багаторазового збільшення, що, у свою чергу, дає можливість вивчити усю трихологічну картину в конкретного пацієнта (волосяні фолікули, цибулини, сосочки, епітеліальні піхви), а також встановити тип волосся і шкіри голови, ступінь активності сальних залоз, вид алопеції.

Методи лікування у трихології:

Плазмотерапія шкіри голови – ефективна ін’єкційна процедура, що являє собою введення власної, збагаченої тромбоцитами, плазми пацієнта під шкіру. Завдяки активним регенераційним властивостям тромбоцитів курс плазмотерапії забезпечить відновлення нормального росту волосся, повноцінну роботу волосяних фолікулів та активізує сплячі волосяні цибулини;
 

Мезотерапія шкіри голови – методика ін’єкційного введення під шкіру індивідуально підібраних “мезококтейлів”, на основі мікроелементів, вітамінів, ферментів, амінокислот. Курс мезотерапії спрямований на лікування алопеції, сухої/жирної себореї, випадіння волосся, відновлення волосся і шкіри голови після фарбування, хімічних завивок та ін. 

Записатись на консультацію

Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Правильний діагноз– це основа успішного лікування та профілактики

Передусім фахівець-трихолог порекомендує звести до мінімуму всі стресові чинники, переглянути свій раціон, збагатити його поживними нутрієнтами. Далі, після проведення трихографії і визначення діагнозу можливе призначення однієї з лікувальних процедур:

Важливим фактором для здорового і красивого волосся є правильний догляд. У косметологічній клініці I-Dermic ми довіряємо професійному бренду DSD de Luxe. Всі лінійки засобів DSD de Luxe виготовлені з екологічно чистих, безпечних інгредієнтів. Medline Organic від DSD de Luxe – лінія, яка містить виключно лікувальні шампуні, лосьйони, сироватки та пілінги для волосся, які призначаються курсом індивідуально до Ваших потреб.

idermic logo

Записатись на процедуру

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50(4 голосів)