Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Лазерне видалення судин у Львові
Догляд за тілом

Лазерне видалення судин у Львові

Лазерне видалення судин у Львові - Про послугу

Організм людини – це дуже розумний механізм, який здійснює велику кількість функцій для забезпечення його життєдіяльності. Різноманітні системи організму, такі як травна, дихальна, опорно-рухова та кровоносна функціонують комплексно та злагоджено. Але інколи бувають проблеми з певними складовими тіла, які часто проявляються неприємними зовнішніми ознаками. Яскравим прикладом слугують порушення кровоносної системи на рівні капілярів, які проявляються на шкірі судинними зірочками. 

Лазерне видалення судин у Львові - Ціни

Лікування куперозу (видалення судин на обличчі та судинної сітки по тілу)
Все обличчя 1 500 грн
Видалення судин на носі 550 грн
Щоки 900 грн
Ніс + щоки 1 100 грн
Крила носа 1 000 грн
Підборіддя 450 грн
Зона декольте 1 300 грн
Судинна зірочка (1шт.) 700 грн
Площа 5*5 см 500 грн
Площа 10*10 см 1 000 грн
1 імпульс 100 грн
Записатись на процедуру

Що таке судинна зірочка?

Судинна зірочка – це звичайний капіляр, який має тоненьку судинну стінку та значно розтягнений, тому крізь нього яскраво видно артеріальну кров, що і дає червонуваті лінії на шкірі. Дуже важливо, щоб лікар оглянув судинні зірочки, адже інколи вони можуть бути сигналом важких захворювань, які необхідно обов‘язково лікувати разом зі суміжними спеціалістами. У випаду, якщо капіляр розширений через інші причини, які не несуть значної загрози для здоров‘я, але дають незначний естетичний дискомфорт, їх можна з легкістю забрати. Зазвичай судинні зірочки яскраво виражені на обличчі, у ділянці носа, щік, тобто ті ділянки, які переважно відкриті та постійно піддаються впливу екзогенних чинників.

Судинна зірочка

Причини виникнення судинних зірочок на обличчі.

Зазвичай важко виділили одну основну причину виникнення судинних зірочок на обличчі. Адже причинами можуть бути одночасно стоншена шкіра на обличчі та шкідливі звички, або значна інсоляція. Переважно у процес утворення явно вираженої судинної сітки залучені декілька факторів. До основних причин, які провокують купероз відносять:

 • спадкова схильність;
 • захворювання ендокринологічної, інфекційної, серцево-судинної етіології;
 • недостатня кількість вітамінів в організмі;
 • дерматологічні хвороби;
 • шкідливі звички (куріння, вживання великої кількості алкоголю);
 • часте відвідування сауни, лазні;
 • професійні шкідливості (робота у приміщеннях з високою температурою);
 • неправильно підібраний догляд за шкірою, а саме агресивні зовнішні середники (скраби з великими дисперсними складовими);
 • алергічна схильність організму;
 • кліматичні умови (жаркий клімат з сильними вітрами);
 • нехтування засобами з сонцезахисними властивостями;

Отже, як відомо, причин є досить багато, тому самолікування у випадку судинних зірочок проводити ніякому разі не можна без попередньої адекватної діагностики процесу.

Лише контроль лікаря-дерматолога та його рекомендації можуть допомогти у розв’язання проблеми куперозу.

Як відбувається лазерне видалення судин ?

Сучасна медицина сягнула великого масштабу у лікуванні захворювань завдяки мінімальному травмуванню шкіри та відсутності довгого реабілітаційного періоду.

Хірургічні методи лікування чи довготривале лікування засобами, які застосовують зовнішньо та не завжди дають хороший, довготривалий ефект вже не актуальні. Тому у центрі IDERMIC попіклувались, щоб ви були впевнені у результаті усунення судинних зірочок завдяки апарату Lumenis M22. Це інноваційний апарат, який базується на усуненні багатьох дерматологічних проблем завдяки різним насадкам, які вправно справляються з дефектами шкіри. Апарат Lumenis M22 допомагає у лікуванні акне, постакне, омолодженні шкіри, усуненні пігментації та звичайно судинних зірочок. Довжина хвилі, яка діє безпосередньо на уражену ділянку шкіри забезпечує атравматичність та безпечність, адже не зачіпає прилеглі ділянки, а взаємодіє лише з необхідною локалізацією ураження. А спеціальний гель, який наноситься перед процедурою захищає шкіру від термічного впливу. Внаслідок чого судинні зірочки безслідно зникають без подальших наслідків та ускладнень. 

Апарат Lumenis M22

Показання до лазерного видалення судин.

Щодо показів лазерного видалення судин, лікар – дерматолог в індивідуальному порядку повинен оглянути пацієнта та визначити метод лікування судин. В одних випадках це склеротерапія, в інших можливо додаткова діагностика, а ще іншим актуальним буде лазерне видалення.

Лазерне видалення судин на обличчі

Лазерне видалення судин необхідне при наступних показах:

 • купероз, розацеа;
 • телеангіектазії;
 • слабка судинна стінка;
 • вікові зміни шкіри, що супроводжуються вираженою судинною сіткою;

Також апарат Lumenis M22 буде актуальним і для пацієнтів з акне, постакне та пігментними плямами.

Протипоказання.

Для апаратної методики лікування судин є мала кількість протипоказів. Але все ж таки їх важливо знати, а саме:

 • вагітність, лактація;
 • онкологічні захворювання;
 • у випадку, якщо наявні важкі етіологічні фактори судинних зірочок;
 • гострі захворювання та загострення хронічних захворювань;
 • фотодерматози;
 • коагуляційні порушення крові.

Якщо у вас погане самопочуття у день консультації чи вже самої процедури, про це важливо обов‘язково попередити свого лікаря.

Переваги видалення судин у центрі IDERMIC.

Звичайно, є багато людей, які притримуються консервативної сторони у лікуванні та мають страх довіри перед новими методами лікування. Тому застосовують процедури, які не приносять бажаного ефекту. Але у центрі IDERMIC ви можете бути впевнені у безпеці та ефективності проведення процедури кваліфікованими лікарями, які якнайкраще допоможуть у лікуванні дерматологічних захворювань. 

Результат лазерного видалення судин

Як підготуватись до процедури лазерного видалення судин?

Найпершим кроком у проведенні процедури лазерного видалення судин апаратом Lumenis M22 є консультація з дерматологом. Він розкаже як правильно підготуватись до роботи з апаратом та надасть рекомендації у подальшому періоді лікування. 

Важливою рекомендацією перед проведенням процедури лазерного видалення судин – не засмагати 2 тижні перед днем роботи з лазером та слідкувати за здоров‘ям організму загалом.

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.