Будь ласка оберніть ваш екран

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Ботулінотерапія
Ін'єкційна косметологія

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія - Про послугу

Ботулінотерапія –  це процедура ін’єкційного введення ботулотоксину типу А внутрім’язево або підшкірно, що активно застосовується в естетичній косметології з метою  корекції зморшок та профілактики виникнення нових, лікуванні гіпергідрозу.

 

Метод ботулінотерапії активно почали застосовувати ще з середини 20 століття  у медичних цілях, таких як лікування фокальних дистоній (блефароспазм, кривошия), невропатії лицевого нерва, спастичності верхніх та нижніх кінцівок, при ДЦП та резистентних до медикаментозного лікування больових синдромів (мігрень і т.д.). При правильній техніці проведення ін’єкції сертифікованого препарату очищеного і стабілізованого ботулотоксину типу А мінімізується ризик ускладнень, а ефект справді вражає.

Ботулінотерапія - Ціни

Корекція зморшок чола та міжбрів’я 4 900 грн
Корекція зморшок (Гусячі лапки) 2 900 грн
Ботулінотерапія Full Face 12 000 грн
1 одиниця 140 грн
Корекція надмірного потовиділення (пахви, долоні) 7 000 грн
Волайт (1мл) 7 000 грн
Ліфтинг Ніфертіті 6 000 грн
Мезоботулінотерапія щік 3 000 грн
Записатись на процедуру

Користь і шкода ботулінотерапії.

Ботулінотерапія

 

Переваги ботулінотерапії очевидні – Ви позбудетесь вже наявних зморшок і попередите появу нових, зможете не стримувати себе в проявах емоцій, покращите тонус шкіри і загальний вигляд обличчя. Сама процедура ботулінотерапії має довготривалий ефект, не потребує знеболення та проходить досить швидко (30-60 хв), не залишаючи по собі помітних слідів від ін’єкцій, оскільки проводиться тонкою інсуліновою голкою.

Якщо поглянути з різних галузей медицини, то ботулінотерапія застосовується як у косметології так і у неврології. Ботулотоксин – це добре вивчений препарат, який схвалений FDA, тому має чіткі покази та протипокази. Користь від введення препарату ботоксу беззаперечно велика. Він застосовується для попередження ознак старіння, лікування мігрені, кривошиї у дітей, гіпергідрозу. Шкода від ботулінотерапії може бути лише тоді, коли ін‘єкція проводиться не у лікаря, не у призначених для цього умов, без дотримання правил асептики. Тоді можливі різні інфекційні ускладнення, паралічі, птоз, негативні віддалені наслідки.

 

Показання та протипоказання

Показання:

 • Мігренозні болі голови;

 • Кривошия у дітей;

 • Гіпергідроз долонь, стоп, пахвових ділянок;

 • Зморшки на обличчі;

 • птоз повік, опущеннGя кутиків рота;

 • Асиметрія обличчя;

 • Зморшки навколо очей;

ПротиПоказання:

 • Непереносимість препарату

 • Вагітність та період лактації;

 • Аутоімунні захворювання;

 • Інфекційні чи вірусні захворювання на момент проведення процедури;

 • Герпетичні чи інші дерматологічні захворювання шкіри в місці ін‘єкції

 • Короткозорість, міопія;

 • Захворювання крові, пов‘язані з порушенням коагуляції;

 • Юридично вік до 18 років;

Записатись на консультацію

Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо


Принцип дії препарату.

Ботулотоксин вводять у м‘яз, цим самим блокують передачу імпульсу для скорочення від нервового волокна до м‘язу. Це зумовлює порушення скорочення м‘язу і безпосередньо утворення заломів шкіри над цим м‘язом.

Ботулотоксин – це нейропептид, який при внутрішньом’язевому введенні блокує передачу нервового імпульсу від нервового закінчення до м’яза. Таким чином блокується виділення ацетилхоліну – нейромедіатора, що безпосередньо впливає на скорочення м’яза. В результаті м’яз розслаблюється, розгладжуючи зморшки, але при цьому зберігається постійне живлення м’язових волокон. Методика дозволяє усунути гіперактивність м’язів обличчя та шиї, усунути асиметрію.

Існує ще одна техніка введення ботоксу –“мезоботокс”.  Застосовується для лікування гіпергідрозу (надлишкової пітливості пахвових ділянок, долонь та стоп), а також  для боротьби з “кисетними” зморшками.

Ін‘єкції ботулотоксину не тільки забирають ознаки старіння, але і попереджують появу зморшок.

Ціна на ботулінотерапію залежить від кількості препарату, місця введення ботулотоксину. В середньому від 2500 грн.

Записатись на процедуру

Догляд після ботулінотерапії.

Ботулінотерапія

 

 

 

 

В перші години після процедури строго дотримуватись вертикального положення для запобігання поширенню препарату по круговому м’язу обличчя і появи двоїння в очах; не масажувати і не розчухувати ділянки, що піддавались корекції; в перші дні після процедури спати на спині; протягом 7-10 днів уникати перегрівання ділянок –відмовитись від лазень, саун, сонячних ван, а також уникати відкритих водойм, басейнів; протягом місяця не приймати антибіотики; протягом 7-10 днів відмовитись від вживання алкоголю. Найбільшу ефективність від ботулінотерапії слід очікувати через 10-14 днів від моменту ін‘єкції. Ефект триває до 5 місяців після першої процедури, в подальшому після 2 уколу ефективність збільшується до 10 місяців.

 

 

 

 

 

idermic logo

Записатись на процедуру

Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.