Руки – це одна з тих особливих жіночих частин тіла, на яку одразу звертають увагу – при обіймах, рукопотисканнях чи просто, коли Ви п’єте каву. Саме тому доглянуті руки та гарний манікюр є одним з елементів еталону краси жінки 21 століття. 

Наші руки від кисті до ліктьового суглоба меншою або більшою мірою покриті волоссям і для мужчин це не становить ніякої проблеми, проте для жінок надмірний волосяний покрив темного кольору на руках вважається вагомим приводом для комплексів і переживань. Звичайно, дівчатам зі світлим, і не таким помітним, волоссям не варто хвилюватись стосовно того, як позбутись волосся на руках. Але тим, кому пощастило менше, і на чиїх руках є густе, темне волосся слід обрати найдієвіші та найшвидші способи розв’язання цієї проблеми.

Волосся на руках – причини?

Надмірний волосяний покрив на руках у жінок – досить рідкісне явище, яке може бути спричинене гормональним дисбалансом – підвищеним вмістом чоловічого гормону тестостерону чи різними захворюваннями, таких як СПКЯ (синдром полікістозних яєчників), цукровий діабет, порушення функції щитоподібної залози. В інших випадках волосся не густе, а просто має темний колір і тому більш помітне оку. В першому випадку необхідно пройти лікування з приводу виявленого захворювання, а тоді косметологічні процедури.

Чи потрібно позбуватись волосся на руках?

Ми вважаємо, що видалення волосся на руках – це індивідуальна справа кожного і якщо Вас не бентежить такий природний вигляд рук, не обов’язково вдаватись до різних косметологічних процедур аби його позбутись. Але з стрімким розвитком сфери косметології, широкими її можливостями зовсім непроблемно виглядати доглянутою і відповідати усталеним поняттям сучасної краси. Нижче ми наведемо варіанти видалення волосся, їх переваги та недоліки для того, щоби Ви змогли обрати для себе найкращий варіант. 

Способи видалення волосся на руках

  • Заголювання бритвою – один з найдешевших та найшвидших способів позбутися небажаного волосся. Але , на жаль, вже  після першого гоління бритвою волоски відростають товстішими та жорсткішими. 
  • Використання кремів для депіляції  – ще один варіант, як безболісно позбутись небажаного волосся на руках. Усе, що Вам потрібно зробити, – це розподілити засіб на шкірі, почекати декілька хвилин і змити разом з волоссям. Декому таким способом вдається позбутися волосся на руках вже за декілька процедур, проте багато жінок скаржаться, що після використання кремів для депіляції волосся стало ще більш густим, темним та жорстким. Окрім цього, активний хімічний склад таких кремів може викликати алергічні реакції, тому є нерекомендованим для чутливої шкіри.
  • Електроепіляція – процедура для тих, хто готовий терпіти біль заради гладкості шкіри до 3-х тижнів. Волосина видаляється разом з коренем, тому нове волосся менш помітне. Проте часте застосування електроепілятора може призвести до появи врослого волосся, яке, окрім естетичного дискомфорту, може загрожувати появою фурункулів/карбункулів при приєднанні патогенної флори.
  • Ваксинг – ще один спосіб позбутись надмірного оволосіння на руках на тривалий термін, але для того, щоб воскова стрічка змогла зачепитись, довжина волосини повинна бути не менше 5 мм. 
  • Шугаринг – схожий за своєю дією до ваксингу, але замість воску застосовується густа карамельна маса. Враховуючи те, що до складу засобів для шугарингу входять цитрусові, дана процедура не рекомендована для тих, хто має алергію на лимон, апельсин, грейпфрут.  

Найкращі та дієві способи позбутись волосся на руках

Зі стрімким розвитком сучасної косметології сьогодні реально позбутись небажаного волосся назавжди, не чекаючи допоки воно відросте. Це можливо завдяки лазерній епіляції, яка зараз вважається найбезпечнішим способом видалення волосся. Дія лазерного променя спрямована на пігмент меланін, що міститься у фолікулах темних волосин. У косметологічній клініці Idermic ми проводимо лазерну епіляцію на апараті Lumenis LightSheer Desire, який має сертифікат МОЗ України, що для нас є гарантією безпеки та ефективності. Сама процедура є безболісною, оскільки апарат має охолоджувальний датчик Chill Tip. Курс процедур залежить від індивідуальних особливостей організму (приблизно 6-8 процедур).

Що ми не рекомендуємо робити, щоб позбутись волосся на руках?

Зі всіх перерахованих процедур категорично не рекомендується зупиняти свій вибір на використанні бритви, попри швидкість методу, основним його недоліком є постійне травмування шкіри та поява жорсткого колючого волосся, що є малоприємним для сучасної леді.

Застосування кремів, епіляторів та воскових стрічок допустимо, якщо Ви не маєте індивідуальної непереносимості до складників засобів та не зважаєте на болісні відчуття. Окрім цього такі способи не подарують Вам ідеальну гладкість назавжди.

  Якщо Ви хочете позбутись волосся на руках назавжди без болю та дискомфорту, запишіться на процедуру лазерної епіляції у косметологічну клініку IDERMIC.