Щоразу все більша кількість жінок зустрічається з проблемою обвислої шкіри. Якщо деякі з вас вважають, що це проблема вікової перебудови організму, то дарма. Тому що, проблема обвислої шкіри досить часто зустрічається у жінок молодшого віку. 

У цьому можна звинувачувати екологію, незбалансоване харчування, малу кількість вживання рідини на добу та, звичайно, відсутність часу на щоденні фізичні навантаження. Але досить звинувачувати все навколо, необхідно шукати розв’язання проблеми обвислої шкіри!

 

Методи для підтяжки обвислої шкіри

У 21 столітті існує багато методів, які б могли допомогти повернути тонус шкіри, пружність та еластичність. На жаль, не всі вони безпечні, а інколи навіть з важкими ускладненнями.

До прикладу: натирання шкіри червоним пекучим перцем, а зверху обмотування харчовою плівкою не викликає довіри в теперішній час та навряд чи врятує втрачений тонус шкіри. А обливання з ніг до голови себе кокосовою олією не дає ніякого ефекту, більше того провокує сухість шкіри. 

Тому до більш ефективних методів підтяжки обвислої шкіри належить хірургічні та апаратні методики у косметології. Якщо порівнювати ці два методи, то апаратна косметологія більш безпечний та економніший спосіб підтяжки шкіри. Особливо для шкіри після схуднення чи вагітності необхідно активний догляд. Апаратні методи корекції шкіри та правильно підібрані засоби догляду за ослабленою шкірою в комплексі допоможуть зробити її більш пружною та здоровішою.

 

Обвисла шкіра. Причини.

Існує багато причин, які впливають як поодинці, так і комбіновано на стан шкіри, в тому числі роблять шкіру обвислою. Основні причини обвислої шкіри:

  • післяпологовий період;
  • значне зменшення маси тіла впродовж короткого часу;
  • високий ступінь дегідратації;
  • довготривалий неправильний догляд за шкірою;
  • вікові перебудови організму;
  • відсутність фізичних навантажень на організм;
  • органічні та функціональні захворювання різної етіології;

Для того, щоб визначити, яким способом потрібно підтягнути обвислу шкіру після вище перелічених чинників, необхідно обов‘язково проконсультуватись з лікарем. При потребі лікар допоможе вам разом з суміжними спеціалістами медицини.

 

Як підтягнути обвислу шкіру на животі?

У жінок, дуже часто, найбільш вразливе місце для обвисання шкіри – це живіт. Особливо в післяродовий період залишаються наслідки, які важко скорегувати правильним харчуванням та засобами шкіри для зовнішнього застосування. Але в цей прекрасний час материнства зовсім не хочеться лягати під скальпель хірурга. Тому найкращим рішенням буде дотримуватись здорового раціону та робити елементарні фізичні вправи кожен день і, звичайно, не обійтись без допомоги апаратних методик. 

Найкращим вибором серед апаратних методик для корекції фігури та обвислої шкіри, особливо ділянки живота, є корекція фігури Vip line. Це безопераційна та безболісна методика. Без реабілітації та затрати великої кількості часу. Ця процедура замінює важкі силові тренування в спортзалі. Після курсу процедур з апаратом Vip line помітно дивовижний ефект здорової підтягнутої шкіри.

 

Як підтягнути обвислу шкіру на руках?

Ще одна ділянка тіла, яка також непокоїть прекрасну частину людства – це руки. З віком на руках помітно змінюється еластичність шкіри. При піднятті рук та затримці їх у горизонтальному положенні помітно обвисання шкіри. Фізичні тренування з гантелями чи тренажерами на групу м‘язів біцепсу та трицепсу зазвичай не дають максимального ефекту ліфтингу шкіри. Тому в цьому випадку для максимального ефекту підтягнутої шкіри рук, лікарі Косметологічного центру «IDERMIC” рекомендують поєднувати тренування разом з методом корекції фігури з Vela Shape 3

За один сеанс можна проробити близько 3 ділянок тіла. А хорошим бонусом буде те, що процедура є приємною, нагадує масаж, розслабляє. І як в результаті – обвисла шкіра завдяки вашій допомозі та допомозі Vela Shape 3 стає підтягнутою та пружною, як шкіра дельфіна.

 

Послуги, які пропонуємо для розв’язання проблеми.

Лікарі косметологічного центру «IDERMIC” з радістю допоможуть вам у визначенні ефективного саме для вас методу корекції фігури та обвислої шкіри. А також допоможуть з засобами для подальшого догляду за шкірою, щоб ефект тривав максимально довго.