Комплексний підхід до роботи зі шкірою – це запорука здоров’я дерми. Тому лікар – косметолог використовує арсенал різних як апаратних, ін‘єкційних, так і засобів зовнішнього використання. Індивідуально під стан вашої шкіри підбирається комплекс процедур, які спрямовані на різні потреби зовнішнього стану.

Наприклад, усім відомо, що здоровий сон та правильне харчування дуже позитивно впливають на зовнішній покрив та й здоров‘я загалом.

Тому дотримання рекомендацій під час чи після курсу процедур послужить довготривалішим результатом після лікування та зумовить ефект накопичення функціональної підтримки шкіри.

Не менш важливим є комплаєнс лікар – пацієнт, де робота пацієнта полягає у довірі до свого лікаря та виконанні вказівок, які покращують та пришвидшать роботу лікаря.

Комплексний підхід до лікування шкіри.

Щодо апаратних методик, то зрозуміло, що більшість з них спрямовані на мікротравмування шкіри у хорошому значенні. Апарати, внаслідок дії на шкіру, стимулюють вироблення волокон дерми, що допомагає підтримувати каркас зовнішнього покриву та міцність структур.

Також є апарати, які мають здатність проштовхувати у шкіру комплекс вітамінів та сироваток, допомагаючи їм у кращому проникненні на різні шари дерми. Якщо ваша шкіра одночасно потребує ліфтинг – ефекту та покращення тону, збільшення зволоження, то можлива комбінація декількох апаратних методів разом з ін‘єкціями.

Лікування повинне підбиратись строго під потреби шкіри в кожного окремо. Бо самопризначення по рекомендації подруги чи знайомої може дати на жаль не той результат, який ви очікували.

Ін‘єкційна косметологія та її вплив на шкіру.

Ін‘єкційна косметологія йде семимильними кроками. Кожного року з‘являються все більше ефективних та перевірених препаратів, які здатні виконувати функції не лише б‘ютифікації, а й покращувати функціональні можливості шкіри. Не здають позиції та давно відомі препарати, які дають дуже вражаючі результати у роботі зі шкірою.

До прикладу:

Гідроксиапатит кальцію

Гідроксиапатит кальцію – речовина, що здатна не лише змінити контури обличчя, а й призупинити старіння шкіри, підтримуючи овал лиця чітким, та попередити птоз. Препарат Radiesse у розведенні дає чудові результати у роботі з рубцями, які є болючою точкою для багатьох людей.

Разом у поєднанні робота гідроксиапатиту кальцію з апаратним лікуванням дає можливість жінкам після народження повернути стан шкіри живота у привабливий вигляд. Боротьба зі стріями та розтяжками на різних ділянках тіла також підлягає роботі з Radiesse та апаратами.

Полінуклеотиди

Полінуклеотиди – це розчини, що мають у своєму складі мікс поживних речовин для шкіри. Разом дозволяють підтримувати дерму зволоженою, завдяки гіалуроновій кислоті. Розгладити дрібні зморшки, позбутись пігментації, вирівняти тон шкіри – все це здатні зробити полінуклеотиди.

Ін’єкції гіалуронової кислоти

Ін’єкції гіалуронової кислоти популярні вже давно та активно використовуються і зараз. Зробити чіткі контури обличчя, виразити губи чи скули або підборіддя можна методом введення гіалуронової кислоти. Безпечно та якісно, а головне – якщо не сподобався результат, то гіалуронідаза швидко розчинить гіалуронову кислоту без шкоди для вашого організму.

Ботулінотерапія

Ще одним з популярних методів омолодження в ін‘єкційній косметології слугує процедура ботулінотерапії. Вже багато жінок закохані у ботулотоксин, який блокує нервові імпульси та скорочення м‘яза, що зменшує та попереджує зморшки обличчя. Корекція зморшок ботулотоксином також має ряд особливостей, до прикладу: для досить виражених зморшок цей метод не показаний, тому, що його ефективність буде меншою, ніж вибраний лікарем інший план корекції.

Тому варто розуміти наскільки важлива консультація з лікарем для якісного результату.

Мезотерапія

Мезотерапія – вже давній, але досить хороший метод лікування шкіри, покращення її властивостей. Введення мезококтейлю курсами дає високий ефект при перших ознаках старіння, тьмяності шкіри. Розширені пори, дрібні зморшки та гіперпігментація легко усуваються мезотерапією у поєднанні з іншими не менш ефективними методами дії на шкіру.

Біоревіталізація

Біоревіталізація також заслуговує одне з місць популярних ін‘єкційних процедур. Особливо у роботі зі шкірою кистей рук, де часто помітно перші зміни старіння. Дерма завдяки біоревіталізації набуває більш еластичного вигляду, зволожена та омолоджена.

Ефект довготривалий при правильному після процедурному догляді за шкірою кистей рук.
Ця невелика кількість ін‘єкційних процедур дає велику результативність у роботі зі шкірою, якщо їх правильно підібрати по типу та індивідуальним потребам кожного пацієнта.

Отже, варто зрозуміти як важливо правильно використовувати методи лікування шкіри у косметології. Комбінувати їх індивідуально, назначати курс процедур та їх періодичність.

Ін‘єкційна косметологія – це унікальна можливість зберегти молодість шкіри якомога довше, зберегти її здоров‘я та особливість.