У сучасному світі основною складовою гарного іміджу жінок  та чоловіків вважається гарне доглянуте тіло та здорова шкіра. Так, ні для кого не секрет, яких зусиль докладають жінки для того, щоб  виглядати досконало, демонструючи стрункі ніжки чи підтягнуте тіло у бікіні. І кожна з нас мріє, щоб шкіра завжди залишалась гладкою без щоденних заголювань бритвою і, як наслідок – подразнень/саден, та купою затраченого часу. Та на щастя, сучасна косметологія пропонує нам безліч методів, які дозволяють надовго позбутись небажаного волосся. Серед них найпопулярнішими є лазерна епіляція та шугаринг. Але яка з процедур ефективніша, безпечніша, які недоліки та переваги у кожної з них? Чи є протипокази? З якою періодичністю їх слід виконувати? Ми спробуємо дати відповідь на усі ці питання, щоб Ви могли обрати послугу, яка підійде саме Вам.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це видалення волосся неінвазивним способом завдяки впливу лазерного променя.  Суть методу полягає у вибірковому фототермолізі – природний пігмент меланін, що міститься у фолікулі темної волосини, поглинає енергію світла, внаслідок чого фолікул нагрівається і руйнується. Через декілька тижнів стрижень волосини самостійно випадає. Щоб досягти ідеальної гладкості лазерну епіляцію слід проводити курсом з 5-8 сеансів з інтервалами в скільки тижнів-місяців. Це обумовлено тим, що лише 30% волосся перебувають у стані активного росту, інші 70% – в стані спокою і є не чутливими до дії лазера.

Основна відмінність лазерної епіляції від шугарингу – це те, що під час процедури шугарингу видаляється лише поверхнева частина волоска, а його фолікулярний апарат залишається під шкірою. Натомість лазерна епіляція передбачає видалення усього фолікулярного апарату, що дозволяє зберегти гладкість шкіри на декілька років.

Переваги лазерної епіляції

Клієнтоорієнтованість – важлива складова в індустрії краси, а лазерна епіляція найбільш клієнтоорієнтована процедура. Чому?

  • Вона практично безболісна(сучасні лазерні апарати мають датчик охолодження, що унеможливлює перегрівання шкіри), на відміну від цукрової чи воскової депіляцій.
  • Гіпоалергенна – під час процедури лазерної епіляції не застосовуються додаткові косметичні засоби, окрім гелю та антисептиків. До складу пасти для шугарингу входить рафінований цукор і лимонна кислота – обидва компоненти можуть викликати алергію.
  • Мінімальний травматизм – ще одна перевага лазерної епіляції, оскільки лазерні промені не ушкоджують епідерміс. Після лазерної епіляції у Вас не буде врослих волосків, до того, саме лазер рекомендований, якщо у Вас багато врослих волосків після процедур воскової депіляції, шугарингу чи використання електричного епілятора.
  • Ефективність лазерної епіляції значно вища, ніж в інших  методах видалення волосся. Погодьтеся, що набагато зручніше пройти курс лазерної епіляції раз на декілька років, ніж відвідувати косметологічні салони кожних три тижні.

 

Що таке шугаринг?

Шугаринг – це процедура видалення волосся за допомогою густої карамельної пасти, яка нагрівається до температури тіла. На ділянку наносять цукрову пасту і видаляють разом з волосками (не менше 4 мм) за напрямком їх росту.

Переваги шугарингу 

  • Видалення будь-якого волосся, не залежно від структури та кольору.
  • Ефект пілінгу – окрім депіляції, Ви отримаєте ефект ідеально гладкої шкіри завдяки злущенню відмерлих клітин епідермісу.
  • Низька ціна
  • Відсутній ризик опіків шкіри – цукрова паста нагрівається до температури тіла.
  • Натуральний склад компонентів – в основу входять лимонна кислота та цукор.
Лазерна епіляція Шугаринг
Безпека Якщо процедуру проводить кваліфікований персонал на сертифікованому апараті ризик виникнення опіків мінімальний, цілісність шкірного покриву не порушується При неправильній техніці виконання шугарингу існує ризик виникнення саден, а також поява врослих волосків з наступним фолікулітом
Підготовка до процедури Не потребує особливої підготовки; за 1 день до процедури Вам слід поголити ті ділянки, на яких проводитиметься процедури Для того, щоб цукрова паста могла захопити волосини, їх довжина повинна бути 4-5 мм
Ефективність Курс лазерної епіляції дозволяє надовго позбутись небажаного волосся, для підтримання результату слід проводити 1-2 процедури/рік Ефект від шугарингу триває до 3-4 тижнів
Тривалість процедури Лазерна епіляція вважається процедурою «обідньої перерви» (н-д, ЛЕ зони бікіні та пахвинних ділянок займе не більше 20 хв) На ці ж ділянки доведеться витратити до 1 год
Больові відчуття Завдяки системі контактного охолодження Chill Tip процедура є абсолютно комфортною для пацієнта Процедура вважається болючою
Вартість Висока

(проте повний курс лазерної епіляції з 5-7 процедур дозволяє позбутись небажаного волосся на довгий термін)

Низька
Відсоток видалення волосся Після курсу процедур лазерної епіляції вдається позбутись

90-95% темного, жорсткого волосся (такого, що містить пігмент меланін)

Завдяки шугарингу можна позбутись волосся , незалежно від кольору та товщини, проте надто коротке волосся (менше 3 мм) видалити не вдасться


Лазерна епіляція в косметологічному центрі IDERMIC

Як ми з Вами визначили, лазерна епіляція – це найбільш безпечний і ефективний спосіб позбутися небажаного волосся. Ми горді тим, що можемо проводити цю процедуру на найкращому обладнані  – Lumenis Light Sheer Desire, який відповідає світовим стандартам якості та безпеки та  має сертифікат МОЗ України. Лазерна епіляція у нашому центрі стане для Вас процедурою «обідньої перерви» – мінімум затраченого часу завдяки технології High Speed і додаткового вакуумного модулю, а система контактного охолодження Chill Tip, оснащена сапфіровою оптикою робить процедуру абсолютно безболісною та захищає шкіру від перегрівання.

 

Переконайтесь самі у перевагах лазерної епіляції у косметологічному центрі IDERMIC.

Будемо чекати на Вас у самому серці Львова!