Красива шкіра, сяюча, рівномірного кольору, без нерівностей та розширених пор? Думаєте це неможливо? А дарма, тому що така шкіра – це здорова шкіра, а здорова шкіра – це те, що можливо кожному. Безпосередньо для того, щоб тон обличчя був рівномірний, необхідно не лише змінити спосіб життя, але й добавити щоденну працю над шкірою. Тон обличчя дуже часто залежить від правильного догляду за ним. 

Варто звернути увагу на засоби, які ідеально підходять саме для вас та для вашого типу шкіри. Такі засоби включають щоденне очищення шкіри, тонізацію, зволоження, ексфоліацію. Обов‘язково не забувати про щоденне використання крему з SPF захистом. А найкраще, що ви можете зробити для своєї шкіри – це звернутись за консультацією до лікаря – косметолога, який з умінням підійде до питання рівного тону для вашої шкіри.

 

Нерівний тон шкіри – причини.

Тон шкіри обличчя (до та після)

Напевно багато з вас прикладали багато зусиль по догляду за шкірою, але результату немає. І щоразу задаєте собі питанням: «Що я роблю не так?». Але, на жаль, дуже багато причин, які впливають на тон шкіри можуть не завжди залежати від вас. 

 

Тому до основних причин нерівного тону шкіри слід віднести:

 

  • дерматологічні захворювання шкіри (себорея, розацеа, вугрова хвороба);
  • захворювання, спричинені інфекціями та вірусами;
  • неправильне, незбалансоване харчування;
  • мала кількість випитої рідини на добу;
  • надмірне перебування під прямими сонячними променями;
  • неправильний догляд за шкірою;
  • алергічні захворювання;
  • вікові зміни шкіри;

 

З вище перелічених причин можна зрозуміти, що старанний щоденний догляд за шкірою не завжди дає максимальний ефект. Тому лікар – косметолог на першому візиті визначає етіологію проблеми та допоможе вам скорегувати первинну причину нерівного тону шкіри.

 

Як визначити тон шкіри?

 

Дуже часто чути фразу «підібрати тональний засіб до тону шкіри». А який саме тон шкіри може бути? Це все залежить від багатьох факторів. Найперше – це генетика. Від цього безпосередньо і залежить расова приналежність, розташування капілярної сітки на обличчі, вен, наявності більшої чи меншої кількості жирової клітковини під очима та й по всьому обличчю. Відповідно до цього існують холодний, теплий та нейтральний тон шкіри. Наприклад, сині вени означають, що у вас холодний тон шкіри.

Вени більш з зеленуватим кольором означають, що шкіра теплого відтінку. Вени, які не мають переваги у певному кольорі, тобто мають і синій і зелений відтінок означають, що у вас нейтральний тон шкіри. Забарвлення шкіри може залежати від способу життя, препаратів, які людина приймає. Тому строго віддиференціювати тон шкіри для всіх людей неможливо. Зате можливо зробити шкіру здоровою, і в результаті отримаємо ідеальний тон шкіри.

 

Як зробити шкіру обличчя ідеальною?

Як зробити шкіру обличчя ідеальною?

Однієї пігулки чи крему,  які зроблять вашу шкіру ідеальною та розв’яжуть усі проблеми зі шкірою – не існує. Тому лише комплексна робота разом з лікарем допоможе досягти найкращих результатів. Від вас залежить: ваш спосіб життя, харчування, здоровий сон, достатня кількість води, уникнення стресу та довіра до свого лікаря. А вже лікар підбере вам ті методи лікування, які створять ідеально рівномірний тон шкіри. Це і щоденний догляд по типу вашої шкіри, і апаратні та ін‘єкційні методики. Щодо ін‘єкційних методик, то одними з найкращих для ефекту ідеального тону шкіри вважають:

 

  • Мезотерапія (введення коктейлю з вітамінів та корисних речовин для вашої шкіри). Ефективно усуває сухість, нерівності, вікові зміни шкіри, посилює процеси відновлення та омолодження глибоких шарів шкіри.
  • Біоревіталізація (введення у шкіру препарату гіалуронової кислоти). Висока ефективність боротьби з ослабленою та зневодненою шкірою із заломами. Вже після першої ін‘єкції можна спостерігати ефект омолодженої шкіри.

 

Важливо не забувати про доглядові процедури (ферменти, пілінги), які також не уступають ін‘єкційним методикам. Завдяки доглядовим процедурам можна позбутись ненависних пігментних плям, чорних точок та простимулювати оновлення верхніх шарів дерми.

 

Послуги, які пропонуємо для розв’язання проблем.

 

Для розв’язання проблем нерівного тону шкіри необхідно слідкувати за власним здоров‘ям. Серйозно підходити до стану вашої шкіри, адже це найбільший орган в організмі людини. А лікар – косметолог вам у цьому допоможе разом з такими процедурами: