Коли варто звернутись за консультацією до трихолога?
Майже кожен житель мегаполісу незадоволений станом свого волосся і шкіри голови. Ненормований розпорядок дня, неналагоджене харчування, численні стреси та негативний вплив довкілля, а також імунні та гормональні фактори – усе це чинить згубний вплив на стан нашого організму і, зокрема, на волосся та шкіру голови. Тому багато хто вирішує відвідати лікаря трихолога у Львові, щоб покращити стан волосся та попередити небажані наслідки.
Трихолог – це фахівець, який займається вивченням структури волосся та шкіри голови, діагностикою та лікуванням дерматологічних проблем у цих анатомічних областях.
Проблеми, які вирішує лікар-трихолог:
- надмірна сухість/жирність шкіри голови;
- тьмяність, ламкість волосся;
- свербіж, лущення шкіри голови;
- себорея;
- неможливість відростити бажану довжину волосся;
- випадіння волосся;
- часткова/повна/вогнищева алопеція (облисіння).
Як проходить консультація трихолога?
Правильний діагноз – це основа успішного лікування та профілактики. Саме тому на першому етапі прийому в лікаря-трихолога проводиться детальний збір анамнезу, що включає таку інформацію:
- захворювання внутрішніх органів;
- спадкові хвороби;
- стресові ситуації;
- гормональні порушення.
Діагностика волосся, та шкіри голови проводиться лікарем трихологом на надсучасному апаратні Foto Finder
Які часті причини захворювання волосся?
Часто трапляється, що захворювання волосся – не є наслідком безпосереднього пошкодження, інколи причиною є регулярні експерименти з дієтами, гормональний дисбаланс і т.д. Тоді розв’язувати дану проблему виключно симптоматичним лікуванням буде недостатньо. В таких випадках лікар-трихолог скеровує на консультацію до ендокринолога, гінеколога, інших вузьких фахівців.
Зібравши анамнез та скарги у пацієнта, лікар-трихолог проводить загальний огляд волосся та волосистої частини голови.
Третій етап передбачає проведення трихографії. Даний метод діагностики проводиться за допомогою трихоскопа з функцією багаторазового збільшення, що, своєю чергою, дає можливість вивчити усю трихологічну картину в конкретного пацієнта (волосяні фолікули, цибулини, сосочки, епітеліальні піхви), а також встановити тип волосся і шкіри голови, ступінь активності сальних залоз, вид алопеції.
Методи лікування у трихології:
Плазмотерапія шкіри голови – ефективна ін’єкційна процедура, що являє собою введення власної, збагаченої тромбоцитами, плазми пацієнта під шкіру. Завдяки активним регенераційним властивостям тромбоцитів курс плазмотерапії забезпечить відновлення нормального росту волосся, повноцінну роботу волосяних фолікулів та активізує сплячі волосяні цибулини;
Мезотерапія шкіри голови – методика ін’єкційного введення під шкіру індивідуально підібраних “мезококтейлів”, на основі мікроелементів, вітамінів, ферментів, амінокислот. Курс мезотерапії спрямований на лікування алопеції, сухої/жирної себореї, випадіння волосся, відновлення волосся і шкіри голови після фарбування, хімічних завивок та ін.