fbpx

Будь ласка оберніть ваш екран

 • Понеділок - Субота 10:00 - 19:00

  Неділя Вихідний

Ми у соціальних мережах:

idermic logo
Записатись на процедуру
Масаж тіла у Львові
Догляд за тілом

Масаж тіла

Масаж тіла - Про послугу

Масаж – це один з найефективніших методів зцілення та релаксації організму відомий з давніх часів. Навіть з плином часом та швидким розвитком естетичної сфери, ручний масаж аж ніяк не поступається численним новітнім апаратним методикам.

Атмосфера повного релаксу та вмілі руки майстра навіть за один сеанс можуть покращити стан всього організму – покращити кровообіг та обмін речовин, усунути больові відчуття, нормалізувати психоемоційний фон.

Масаж тіла - Ціни

Масаж тіла
Масаж тіла загальний (усе тіло) 400 грн
Масаж спини 300 грн
Масаж спини та комірцева зона 340 грн
Масаж комірцевої зони 200 грн
Масаж голови 150 грн
Масаж ніг 300 грн
Масаж обличчя 400 грн
Термоактивні обгортання
Cello Gel Styx 60 (все тіло) 650 грн
Cello Gel Styx 60 (стегна, сідниці) 500 грн
Cello Gel Styx 60 (стегна, сідниці, живіт) 550 грн
Вологе віскі пеленання усього тіла Styx 800 грн
Антицелюлітний масаж
Антицелюлітний масаж (усе тіло) 450 грн
Антицелюлітний масаж (стегна та сідниці) 300 грн
Антицелюлітний масаж (талія) 200 грн
Антицелюлітний масаж (живіт та боки) 250 грн
Релакс масаж
Релакс масаж тіла (1 год) 400 грн
Релакс масаж тіла (1,5 год) 600 грн
Релакс масаж гарячою свічкою 500 грн
Інші види масажу
Лімфодренажний масаж 400 грн
Вісцеральний масаж 400 грн
Вакуумний масаж 400 грн
Медовий масаж 380 грн
Подарункові пакети
Релакс масаж + шоколадне обгортання 800 грн
Релакс масаж йогуртом + масаж голови 800 грн
Віскі пеленання + релакс масаж 1 300 грн
Шоколадне обгортання + масаж голови 600 грн
Записатись на процедуру

Коли Вам потрібен масаж?

Масаж тіла у Львові

Сучасний ритм життя, багатогодинна сидяча робота, поганий сон, стреси та перевтома дають помітний відбиток на нашому здоров’ї. З такими проблемами, як біль голови, затерпання м’язів, болі у шиї та спині, набряки ніг все частіше стикаються навіть молоді люди, а ігнорування таких симптомів неминуче призведе до повного виснаження організму та депресії. Саме тому з лікувальною та профілактичною метою рекомендується відвідувати сеанси масажу тіла та окремих проблем зон.

Записатись на процедуру

Масаж тіла є особливо ефективним у таких випадках:

 • постійна втома та слабість;
 • біль голови;
 • перенапруження м’язів;
 • болі у спині;
 • сколіоз, остеохондроз;
 • застій лімфи;
 • відновлення після травм, хронічних захворювань;
 • знижений імунітет;
 • втрата тонусу шкіри, ”апельсинова кірочка”, целюліт на різних стадіях.

Записатись на консультацію

Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Види масажу тіла

Протягом всієї історії розвитку масажного мистецтва створювалось багато різноманітних масажних технік, удосконалювались давні класичні методи масажу, почали застосовуватись додаткові засоби для зміцнення та лікування організму, такі як ефірні олії, мед, екстракти рослин. Все це зараз застосовується з різною метою – для загального зміцнення здоров’я, відпочинку після важкого дня, реабілітації після травм. Питання, яке необхідно вирішити, це те, який саме масаж потрібен Вам, аби принести максимум користі та задоволення.

 Пацієнти косметологічної клініки IDERMIC можуть розраховувати на індивідуальний підхід та широкий спектр масажних послуг, серед яких:

Загальний масаж тіла

Даний вид масажу вважається пасивною гімнастикою усього тіла, завдяки вправним маніпуляціям рук майстра – розминанню, погладжуванню, вібраціям та ударним прийомам пропрацьовується кожна ділянка тіла, що в свою чергу покращує кровообіг, знімає м’язову втому та нервове напруження. Окрім цього, користь загального масажу тіла також полягає в лімфодренажному ефекті, активному кисневому обміні, нормалізації циркадних ритмів, підвищенні працездатності та припливі заряду бадьорості та сил. Загальний масаж тіла є особливо потрібним для офісних працівників з тривалою сидячою роботою.

Тривалість сеансу загального масажу тіла: 1 год.

Загальний масаж тіла

Лікувальний масаж спини

Лікувальний масаж спини

Один з найбільш запотребованих оздоровчих масажів у нашій клініці, адже велика кількість пацієнтів звертаються саме зі скаргами на нестерпні болі у спині, що не рідко іррадіюють у шию, руки. Іноді звертаються вже з задавненими проблемами, такими як сколіоз, кіфоз, лордоз, остеохондроз та ін.

Під час лікувального масажу спини пропрацьовуються тригерні точки, знімається гіпертонус м’язово-зв’язкового апарату спини, прискорюються обмінні процеси в тканинах. Завдяки цьому ми коригуємо поставу, знімаємо больові відчуття не лише у спині, але й інших органах, формуємо міцний м’язовий корсет.

Рекомендований курс масажів: 10-12 сеансів.

Тривалість сеансу: 30 хв.

Масаж шийно-комірцевої зони

Статичне перенапруження м’язів шийно-комірцевої зони часто поєднується з хронічними болями голови, порушеннями сну, неможливістю повертати голову в сторони. Для усунення цих станів проводиться масаж комірцевої зони – масажист ретельно пропрацьовує міжлопаткову та шийну ділянки, стимулюючи таким чином активний приплив крові до тканин і повного розслаблення м’язів шиї та плечового поясу. Таким чином відновлюється і нормальне кровопостачання головного мозку, ліквідуються неврастенічні стани, покращується розумова діяльність.

Рекомендується проводити курсом 8-10 сеансів.

Тривалість сеансу: 25-30 хв.

Масаж шийно-комірцевої зони

Медовий масаж тіла

Медовий масаж тіла

Ефективність цього виду масажу заснована на поєднанні активних рухів рук масажиста та цілющих властивостей меду. Така техніка дозволяє очистити шкіру від ороговілого шару, вивести токсини, наситити шкіру корисними мікроелементами та вітамінами, активізувати крово- та лімфообіг. Сеанси медового масажу часто призначаються пацієнтам із захворюваннями органів дихання, ШКТ, нервової системи.

Окрім цього, медовий масаж тіла всього за кілька сеансів дозволить Вам позбутись декількох зайвих см, а також відновити еластичність та пружність Вашої шкіри.

Тривалість сеансу: 1 год.

Можна проводити курсом у 10-15 сеансів.

Антицелюлітний масаж

Це ефективний спосіб боротьби із зайвими кілограмами та ”апельсиновою кірочкою”.

Антицелюлітний масаж важко назвати комфортним та розслабляючим, проте його дієвість беззаперечна. У косметологічній клініці Idermic ми поєднуємо різні види антицелюлітного масажу для кращого результату: класичний ручний антицелюлітний, масаж бамбуковими паличками, баночний, медовий. Завдяки таким комбінаціям покращується тонус шкіри, зменшуються об’єми, зникають горбики.

Наші пацієнти вже давно спробували курси моделювання фігури ”Mini size” та ”бразильські сіднички” і вже зараз насолоджуються приємним відображенням у дзеркалі та не лякаються наближення пляжного сезону.

Антицелюлітний масаж
idermic logo

Записатись на процедуру

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00(2 голосів)