Спеціалісти які виконують цю процедуру
Видалення нігтьової пластини - Про послугу
Деякі травми та захворювання нігтів протікають настільки важко, що єдиним можливим способом допомоги пацієнту стає видалення нігтьової пластини. Найбільш розповсюдженою причиною стає оніхокриптоз або вростання нігтя в шкіру. Пусковим фактором до розвитку такої патології може бути неправильне обрізання нігтя, носіння надто вузького взуття, спадковість, деформація стопи, пов’язана з грибковою інфекцією.
В нашій клініці видалення нігтьової пластини виконує кваліфікований лікар. Ми гарантуємо комфорт та безпечність процедури, а також надаємо супутні рекомендації щодо подальшого догляду та профілактики проблеми.
Показання та протипоказання
Показання:
-
Часті рецидиви вростання нігтя;
-
Розповсюдження інфекції на 70% нігтьової пластини, через що її вже неможливо відновити медикаментозним лікуванням;
-
Інфікування кореня нігтьової пластини;
-
Інфікування нігтьової пластини та опухання пальця, через що стає важко ходити.
ПротиПоказання:
-
Палець червоніє, з’являється набряк та припухлість;
-
При доторканні до пальця чи нігтьової пластини відчувається біль, який може мати різну інтенсивність і характер;
-
Під час натискання на нігтьову пластину з-під неї виділяється гній.
-
Протипоказанням до проведення операції є цукровий діабет та порушення згортання крові.
Як проводиться операція?
Спеціальна підготовка до видалення нігтьової пластини не потрібна. Попередньо пацієнт повинен зробити лише аналіз крові. За наявності грибкової інфекції також необхідно виконати зішкріб для визначення типу збудника.
Найпростішим способом видалення нігтя є його механічне висічення. Це проста операція, що проводиться під місцевою анестезією. Спочатку лікар вводить анестетик у м’які тканини пальця. Після цього накладається невеликий джгут для зменшення крововтрати.
Для видалення нігтьової тканини використовуються ножиці або скальпель. Видалення може бути повним або частковим. Важливо, щоб під час операції не був пошкоджений ростовий шар та матрикс, розташований під шкірою біля нігтьової лунки. Лікар нашої клініки має досвід виконання подібних втручань, що гарантує безпеку.
Зазвичай операція займає не більше 30 хвилин. Після цього проводиться обробка антисептиком та накладання фіксуючої пов’язки. До переваг такої методики варто віднести простоту виконання, доступну вартість та терапевтичну ефективність, оскільки ризик подальшого рецидиву відсутній.
Але є у операції й недоліки. Перш за все це травматичність. Окрім цього, операція пов’язана з тривалим процесом відновлення. На повне заживання рани потрібно 2 тижні, а новий ніготь відростає лише за 3-4 місяці. Весь цей період пацієнту потрібно виконувати перев’язки та доглядати на раною.
Записатись на консультацію
Якщо у Вас виникли питання залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо
Догляд за нігтем після видалення
Незалежно від того, яким способом проводиться видалення нігтьової пластини, важливо правильно доглядати за раною, щоб попередити рецидив чи ускладнення. Для цього пацієнту рекомендується щоденно накладати загоювальні та протимікробні мазі з фіксуючою пов’язкою. Додатково призначається медикаментозна терапія, що включає препарати для внутрішнього та зовнішнього використання. Окрім цього, потрібно:
- періодично провітрювати рану для прискорення процесу загоєння;
- під час ходіння намагатися якомога менше навантажувати кінцівку, де розташована рана;
- використовувати ортопедичне взуття;
- впродовж 1 місяця не відвідувати басейн, баню та сауну.
Відсутність своєчасного лікування вростаючого нігтя може призвести до серйозних ускладнень, у тому числі до розвитку гангрени чи остеомієліту. Тому помітивши перші ознаки патології, варто відразу ж звертатися за медичною допомогою.
Якщо вас турбує подібна проблема, запишіться на консультацію до фахівця нашої клініки IDERMIC. Лікар огляне ніготь та підбере необхідне лікування для відновлення здоров’я та краси ваших ніг.
Записатись на процедуру
Вкажіть свої контактні дані, та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.