Виразні скули, чи іншими словами волюмізація середньої третини обличчя – це один з методів контурної пластики обличчя, який допомагає гармонізувати третини лиця одна відносно іншої з урахуванням вихідних індивідуальних даних. Також це один з методів ефективного омолодження та покращення зовнішнього вигляду лиця.
Як зробити вилиці на обличчі більш помітними та виразними?
Цим питання ставила собі напевно кожна дівчина. Існує багато методів для того, щоб підкреслити вилиці. Один з них — це звичайний макіяж, який розставить тіньові акценти на обличчі, тим самим зробить скули виразними. Але, мабуть, не всі знають що рум’яна чи скульптори – це найбільш комедогенні косметичні продукти. Тому часте застосування їх не рекомендоване. Можливий також хірургічний метод. Але кому потрібна анестезія та довгий реабілітаційний період? Найкращим розв’язання проблеми є контурна пластика середньої третини обличчя.
Результат ліфтингу обличчя ULTHERA
Результати пацієнта від процедури Smas Lifting
Дивитись результатКому і навіщо потрібна контурна пластика скул?
Є багато причин, через які вилична кістка має недостатній об‘єм для того, щоб середня третина обличчя виглядала гармонійно. Тому існує ряд показів для контурної пластики вилиць. Сюди відносять:
- Особливості анатомічної будови обличчя (будова виличної кістки, м‘язів, жирових пакетів);
- Спосіб життя, а саме – надлишкова вага, яка візуально на лиці зменшує виразність скул;
- Проблеми ортодонтичного характеру (неправильний прикус, неправильне розміщення зубів, особливо зубів мудрості);
- Посттравматичні наслідки на обличчі;
- Захворювання інфекційного, аутоімунного характеру;
- Вікові зміни структури кісткового апарату та шкіри;
Але бувають випадки, коли лікар-косметолог може відмовити вам у процедурі контурної пластики через характерні для вас протипокази. До них належать:
- Достатній природний об’єм виличної кістки відповідно до всього лиця;
- Індивідуальна непереносність препаратів для контурної пластики;
- Інфекційні чи вірусні захворювання;
- Дерматологічні захворювання шкіри в ділянках введення препарату;
- Вагітність, період лактації;
- Період менструації;
- юридично – вік до 18 років;
Тому перед процедурою слід обов‘язково проконсультуватись з лікарем – косметологом
Контурна пластика скул: розмітка і хід процедури.
Безпосередньо після консультації з лікарем – косметологом, розпочнеться власне процедура введення філера в вилиці. Спочатку лікар запевнить вас у герметичності та стерильності препарату, далі зробить заміри спеціальною лінійкою для того щоб визначити точки для розмітки та кількості препарату для введення. Після цього олівцем позначить місця уколів для уникнення ускладнень процедури та точності введення. І надалі – введе філер у вилиці
Особливості реабілітації.
Реабілітаційний період після контурної пластики скул практично що мінімальний, зате ефект довготривалий. Важливим є перші 12 годин не рухати обличчя руками, не приймати гарячу ванну та не виконувати важких фізичних навантажень. Лікар косметолог після процедури обов‘язково дасть поради щодо подальших дій
Догляд за обличчям після контурної пластики скул.
Після введення філера у вилиці важливо через 14 днів прийти на огляд до лікаря. Він подивиться чи немає ускладнень, чи не відбулось міграції філера або запального процесу. Також лікар косметолог порадить засоби для догляду за обличчям, які в комплексі зможуть покращити вигляд шкіри обличчя загалом.